605 000 благодійних горняток уже продано! Кожне нове горнятко наближає до основної мети — зібрати понад 3 млн грн для придбання двох сучасних операційних столів для Інституту Амосова та життєво важливого надсучасного кувезу в Інститут ПАГ. Це обладнання значно поліпшить перебіг операцій на маленьких сердечках та в рази збільшить шанси немовлят з різними патологіями вижити та одужати.

Партнери проекту — Маша Єфросиніна, БФ «Твоя опора» та платформа Dobro.ua, – пише пресслужба WOG.

Чому ця проблема відгукнулася у серцях мільйонів українців? Тому що ситуація в Україні з дитячою кардіологією катастрофічна – 51,67% немовлят, які мають складну форму вродженої вади серця, помирають. При цьому, 30% малюків виписуються із пологового будинку навіть без підозри на страшний діагноз. Половина з них – гине. Так, щороку в Україні від серцево-судинних захворювань помирає більше 800 дітей.

Інститут серця ім. М.Амосова – саме те місце, де дітки з вродженими вадами серця мають шанс на порятунок. В цьому медзакладі обстежують 10-12 тисяч маленьких пацієнтів з усіх куточків України у рік. За результатами обстежень, майже 700 малюків оперують.

Разом з тим, клінічні відділення Інституту ПАГ беруть на лікування найтяжчих пацієнтів зі всіх областей України. Насамперед тих, яким не можуть надати допомогу за місцем проживання. Тому до Інституту з великою надією на одужання поступають майбутні мами та хворі дітки.

Проте обладнання, що є буквально запорукою порятунку маленьких життів, постійно зношується, а також через критичне недофінансування придбати дорогу техніку заклади самотужки не в змозі.

«Ми пишаємося тим, що WOG об’єднує людей не тільки навколо якісного продукту, але й навколо добрих справ. Успішність бізнесу вимірюється не тільки прибутком, а й користю для суспільства. Тому соціально значимі проекти давно стали невід’ємною частиною нашої компанії. А проект «Дорога добра» цінний не тільки кінцевим результатом – придбанням обладнання для лікарень. Він значимий ще й тому, що порушує важливу тему, говорить про неї голосно, інформує та спонукає суспільство звернути увагу на проблему.Ми закликаємо всіх, разом з тим і відомих, публічних людей, приєднуватися до проекту. Адже робити добро так легко!» – коментує Олена Осипчук, директор з комунікацій WOG.

Взяти участь у акції може кожен: необхідно лише придбати напій у благодійному горнятку з символікою акції на будь-якому АЗК мережі WOG, WOG CAFE в аеропортах «Бориспіль», «Київ» (Жуляни), «Одеса», «Львів» імені Данили Галицького та поїздах Інтерсіті та Інтерсіті+. Крім того, можна зробити благодійний внесок онлайн на сайті Dobro.ua, або відправити СМС на номер 88 001 (вартість СМС – 20 грн.). Акція триватиме, доки не будуть розкуплені всі горнятка та накопичена необхідна для придбання обладнання сума.

Уже понад 10 років соціальна ініціатива «Дорога добра» допомагає рятувати життя малюків. За час попередньої хвилі акції, яка завершилася наприкінці 2020 року, встановлено рекорд – зібрано майже 3,3 млн грн. До речі, зібрана сума повністю – до копійки – передається платформі Dobro.ua та БФ «Твоя опора», які закуповують або ремонтують обладнання для дитячих медичних установ.