Заступник Луцького міського голови Олександр Рачков заявив, що подає у відставку, аби слідство було неупередженим, а також аби уникнути політичного тиску. Отримання хабаря чиновник спростовує. Про це він заявив, перебуваючи на стаціонарному лікуванні у Луцькій місткій лікарні.
Зараз обласна прокуратура підозрює Олександра Рачкова в отриманні хабаря у розмірі 17 тисяч доларів. Під час отримання нібито останнього, четвертого, траншу у розмірі 7 тисяч доларів, його і арештували.  Кошти вилучили під час обшуку.

Спецоперація тривала з осені 2017 року. До цього, обвинувачення наполягає: чиновник отримав ще 10 тисяч доларів, які знайшли в нього вдома. Крім нього, підозрюють ще трьох людей у причетності до злочину. З джерел 12-того каналу стало відомо, що мова йде про начальника управління містобудування та архітектури Леоніда Герасим’юка, начальника архбудконтролю Юрія Маслюка та голову земельної комісії Євгена Ткачука. Неправомірну вигоду посадовці одержали за сприяння у проведенні процедури узаконення та реєстрації права власності на вже збудований індивідуальний житловий будинок у Луцьку. Крім того прокуратура з’ясувала, що Олександр Рачков нібито причетний і до іншого злочину.

За попередньою інформацією, йдеться про голову Шацького суду Наталію Сушик. Вона зараз у столиці для того, аби правоохоронці провели усі слідчі дії. Цією справою займається спеціалізована антикорупційна прокуратура.