Майкла Фліна, колишнього радника президента США Дональда Трампа, офіційно визнали винним у дачі неправдивих свідченнь ФБР щодо російського втручання та співпраці з Кремлем.

Про це йдеться в рішенні суду Колумбії. Згідно документу, він навмисно та свідомо зробив неправдиві фіктивні і шахрайські заяви в справі під юрисдикцією уряду США.

Зокрема, екс-радник збрехав, коли розповів ФБР, що не просив російського посла Сергія Кисляка “утриматися від ескалації ситуації” у відповідь на санкції, накладені президентом Обамою на РФ. Також він стверджував, що не звертався до російського представника в ООН із закликом відкласти чи заблокувати резолюцію Ради Безпеки.

Після висуннення обвинувачень Флінн з’явився в Бюро, щоб визнати свою провину. Він погодився на співпрацю з командою Роберта Мюллера. У короткій заяві, опублікованій в п’ятницю вранці, немає ні слова про те, яку інформацію Флінн надав уряду в рамках угоди.
Білий дім відмежувався від коментаря, зазначивши, що брехня екс-радника стосується тільки його, як колишнього працівника адміністрації і жодним чином не відображає політику президента.