Пресслужба Рівненської АЕС запрошує усіх небайдужих мешканців міста-супутника електростанції приєднатися до акції «Буккросинг у сховищі».

Під час повітряних тривог мешканці та гості міста спішать сховатися в укриття, беручи з собою лише найнеобхідніше. Водночас важливо у цей час зберегти своє ментальне здоров’я, відволіктися від негативних думок та навіть із користю провести дозвілля у сховищі. Тим паче, коли іноді тривога може тривати й годинами. Тож виникла ідея наповнити укриття книгами, які б були цікаві для різних поколінь: від дітей та молоді до літніх людей. Серед читачів – варашани і переселенці з інших областей.

Працівників РАЕС та небайдужих жителів громади запрошують доєднатися до акції зі збору книг для організації буккросингу в сховищі. Цікаві будуть як класична література, так і твори сучасних авторів. Разом з тим вітаються і кросворди.

Книги та все необхідне можна приносити до інформаційного центру РАЕС «Полісся». «Зробімо зі сховищ своєрідні фортеці знань, де похмурі моменти можна перетворити на позитивні думки та корисне дозвілля. Разом до Перемоги!» – закликають у повідомленні.