Ратнівська центральна районна лікарня – розвивається. Нещодавно відремонтована хірургія, сеанси іпотерапії для дітей та щомісячні оновлення обладнання – про такі успіхи розповідає очільник медзакладу – Михайло Бегаль. З його слів у лікарні працюють 443 працівники, а за рік через неї «проходить» близько восьми тисяч пацієнтів не лише з Ратнівського, а й з сусідніх районів.
Очільник лікарні додає, що головне у медзакладі – добра діагностика, умови для пацієнта та гарний відпочинок. Проте, стаціонарних місць таки не вистачає. Зараз у лікарні тривають ремонти на третьому поверсі, де розташують відділення терапії та частково реабілітацію. Сподіваються, що після цього місць вистачатиме.
Особливу увагу в лікарні приділяють реабілітації хворих. Тут вже тиждень відновлюється після інсульту родич Яни Кудлай. Приїхали в Ратне аж з обласного центру. Жінка розповідає, що  вивчала пропозиції й інших лікарень, однак тут – найкраще.

Проте, планів лікарі мають ще багато: басейн, дендропарк та найбільше мріють про новий томограф, бо нині користуються приладом, який працює ще із 1993 року. Але медики переконані, що хоч обладнання  дороге – треба вкладати гроші, адже від цього залежить життя людей.