Андрій воював на Донбасі в 2014 році. Після повернення разом із десятками побратимів декілька років вимагає, аби в Луцьку відкрили реабілітаційний центр для атовців, де надаватимуть передусім психологічну допомогу.

Роками захисники ходили до міськради з цієї вимогою. І таки домоглись свого.

Центр вирішили відкрити в одному з занедбаних приміщень поліклініки номер один. Виникали проблеми з фінансуванням, однак, минулоріч, Уряд виділив додаткових 11 мільйонів. Буквально за рік там зробили ремонт. Наступного тижня вже планують його відкрити. Втім, нещодавно атовці захвилювались. Як виявилось, у закладі надаватимуть передусім медичну, а не психологічну допомогу. А ветерани хочуть, перш за псе, працювати з психологами.

Окрім цього, під час обговорень виникло питання щодо грошей. Так як це буде відділення поліклініки, основне фінансування даватиме Луцька міська рада. Але не лише лучани проходитимуть реабілітацію в цьому центрі.

Відповідей поки що міська влада дати не може. Мовляв, на реабілітацію атовців з інших областей точно грошей в міському бюджеті не буде.

Врешті решт, після двогодинного обговорення таки дійшли до висновку. П’ятнадцятого жовтня, незважаючи на ці нюанси, реабілітаційний центр відкриють. А вже пізніше, побачивши як він працює і з чим є проблеми, пробуватимуть переформатувати. Також у планах звернутись за фінансуванням і до міністерства в справах ветеранів, і до Волинської облради.