Три топові силовики Волині заробили за минулий рік 1 мільйон 243 тисячі гривень.  Бронзову сходинку посів головний СБУ-шник Волинської області – Юрій Фелонюк. Його зарплатня у минулому році становила майже 321 тисячу гривень. Таку суму зазначила у декларації дружина Фелонюка – Діана, яка працює суддею в Хмельницькому окружному суді.

 

Звіт самого керівника управління СБУ регіону – засекречений. Окрім того, у власності родини є квартири у Києві та Старокостянтинові, та житловий будинок у Хмельницькій області. Будинок, площею двохсот квадратів Фелонюки орендують у селі Липини, що біля Луцька. Юрій Фелонюк на безоплатній основі користується автомобілем BMW X5 2012 року випуску, а його дружина – автівкою Volkswagen Touareg 2015 року випуску.

На другому місці рейтингу – керівник управління нацполіції у Волинській області Петро Шпига.

Майже 365 тисяч зарплатні та 2000 гривень соцдопомоги – саме стільки становили минулорічні доходи правоохоронця. До слова, у Петра Шпиги є квартира, надувний човен за 6000 гривень із мотором до нього за 25 380 гривень. А у власності дружини дачний будинок та земельна ділянка у Луцьку, придбані у 2015 та 2012 роках відповідно. Проте, ні у нього, ні у членів його сім’ї немає жодних грошових активів у банках та цінних паперів.
За розміром зарплатні лідирує прокурор – Максим Киричук. За минулий рік він заробив майже 557 тисяч гривень. Окрім того, в його декларації 8 тисяч доларів готівки та більше 150 тисяч гривень на банківських рахунках. З нерухомості – півтора квартири у Львові. У Луцьку житло площею 50 квадратних метрів –  винаймає. А в користуванні має автомобіль Хонда 2007 року випуску.