Луцький міський голова Ігор Поліщук розповів, що під час реконструкції проспекту Волі не вклалися у заплановану суму, адже довелося виконувати більше робіт і купувати дорожчі матеріали. До того ж свою роль зіграла й інфляція.

Про це стало відомо з його інтерв’ю 12 каналу.

«Орієнтовно освоєно вже 40 мільйонів гривень цього року, ще таку ж суму будемо планувати на наступний рік. Ми вийшли за межі, тому що в той час, коли проводився тендер, планувалася одна кількість робіт. Коли ж почали демонтажні роботи, побачили, що підсилення основи потрібно робити на значно більшій території дорожнього покриття.

Вибрали гранітний бордюрний камінь замість бетонного, тому що він довговічний. Вибрали іншу тротуарну плитку, збільшили кількість озеленення, по-іншому підійшли до освітлення», – пояснив мер.

«І звичайно, інфляційні процеси. Тому що, на превеликий жаль, ціна газу дуже сильно впливає і на вартість бруківки, і на вартість всього іншого», – додав він.

До початку робіт директор департаменту ЖКГ Микола Осіюк повідомляв, що  загалом реконструкція обійдеться місту у 60-80 мільйонів гривень.

Реконструкція проспекту Волі тривала влітку і восени 2021 року. 18 жовтня його відкрили для транспорту.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Чому проспект Волі у Луцьку не розширили до чотирьох смуг