Найбільше на Волині футбольне поле зі штучним покриттям відкрили у Ковелі. Його розміри 100 на 66 метрів, а сам газон має висоту 60 мм. Об’єкт збудували за гроші благодійного фонду Степана Івахіва “Патріоти Волині” у співпраці з міською владою на території міського центру “Спорт для всіх”.

Нове футбольне поле остаточно перевтілило депресивний в минулому спортивний об’єкт – фізкультурно-оздоровчий комплекс в мікрорайоні “Сільмашу” в осередок розвитку дитячого футболу. Сьогодні під егідою футбольного центру “Ковель-Волинь” тут займаються понад 400-ста дітей.

Здоров’я та нових перемог юним футболістам побажав Ковельський міський голова Олег Кіндер. А помічник Степана Івахіва Наталія Маленицька вручила футбольним командам м’ячі та ігрову форму. У святкову лотерею можна було виграти солодощі, спортивний інвентар та сумку футболіста від благодійного фонду “Патріоти Волині”. Новий газон випробували команди – учасниці футбольного турніру.

Задоволені і батьки юних футболістів.

У тому, що повноформатне футбольне поле зі штучним покриттям дасть новий імпульс для розвитку дитячого футболу переконані і тренери міського центру “Спорт для всіх” .

Це вже п’ятий футбольний майданчик зі штучним покриттям, збудований за кошти благодійного фонду “Патріоти Волині” у Ковелі.

І до новин спорту. П’яте штучне футбольне поле відкрили у місті залізничників. Воно не лише найбільше зі всіх у Ковелі, а й на Волині – 100 на 66 метрів. Перші враження юних футболістів про новий газон збирав наш кореспондент Ігор Чайка.