Доки дозволяють погодні умови – у Ковелі ремонтують дороги та прибудинкові території. Адже до кінця року треба впоратися з чималим об’ємом робіт. На фініші уже вулиця 40 років перемоги та капремонт на Заводській.

Чи якісно зробили та, що кажуть про оновлення місцеві мешканці – дізнавалася наша знімальна група.

Донедавна на вулиці 40 років перемоги були суцільні ями. Тепер на території красується новенька бруківка, для зручності облаштовані доріжки зі сторони 13 ліцею, а також повністю замінені мережі.

Встановити дитячий майданчик та облагородити територію обіцяють вже найближчим часом.  Також місцеві урядники радять не перейматися місцевим мешканцям за дерева, які довелося зрізати.

На повну кипить і капітальний ремонт вулиці Заводської. Тут уже замінили мережі, проклали бордюри та вирівнювальний шар асфальту. Облаштовані також заїзди в двори та стоянки для автомобілів. Невдовзі ще викладуть велосипедну доріжку з бруківки і тротуари. Окрім того, тут взялись і за облаштування доріжки, яка веде до дитячого садочку номер 14.

Подбали і про комфорт для візочників. Адже поблизу є громадська організація, де займаються люди з інвалідністю. І раніше, аби дістатися сюди – їм доводилося долати цілий квест. Доріжку ремонтують на умовах співфінансування: 3 млн гривень – бюджет громади та ще 5 – державні гроші. З усіма роботами мають впоратися до кінця року.