Обслуговування найвищої якості та безліч послуг в одному місці. Поблизу Луцька відкрили найбільший у Західному регіоні Renault Store. До слова, компанія “Луцьк-Експо” стала офіційним дилером Renault нf Волині ще у 2008 році. Нині, завдяки плідній співпраці, збудували масштабний та надсучасний дилерський центр.

“Це проект, який тішить душу, серце і надихає на нові звершення. Кілька останніх років ми також на території області є номером один з продажів на цей регіон”, – каже генеральний директор ГК “Авангард” Віктор Пасічник.

Сучасний дизайн нового дилерського центру “Луцьк-Експо” – це не просто центр з продажу та обслуговування автомобілів, а бутик, який транслює історію і цінності бренду. Бутик, в якому кожен клієнт буде почувати себе комфортно, щойно в’їде на територію.

“Renault Store робить шлях клієнта простим та зрозумілим. Чітко виділені всі зони: зона сервісу, зона продажу, зона відпочинку для клієнтів, зона тест-драйву, новинки”, – ділиться директор ТОВ “Луцьк Експо” Олександр Крижанівський.

Renault Store – це сучасна вітрина бренду і його новинок. Тож кожен охочий зможе знайти щось для себе, поцікавитися моделями автівок та спробувати себе у ролі водія, аби поглянути можливості транспорту. Всі працівники сервісу пройшли курс спеціальної підготовки в навчальному центрі Renault. Тож тут лише висококваліфікований персонал та новітнє обладнання, що дозволяє виконувати складні ремонти та гарантувати їхню якість. Зона сервісу – понад 600 м2. Тут є тест-лінія з вібростендом, 10 підйомників, у тому числі чотирьохстійочний з 3D-розвалом, а також два 5-тонних, п’ять – на 3,5 тонни та два – на 4. Також сервіс має 2 мийки, сучасний шиномонтаж та балансувальний стенд для шин. Кожен клієнт може замовити додаткове обладнання на свій автомобіль, адже доступний широкий вибір аксесуарів та є можливість швидко і якісно їх встановити.

Завітали на відкриття центру й імпортери. Кажуть, що співпрацею втішені і сподіваються, що Renault Store ще більше сприятиме популяризації бренду.

Для нас минулий рік був дуже успішним. Ми сьомий рік поспіль займаємо перше місце на ринку України як бренд Renault. Це важливо для компанії. Я радий бути сьогодні з вами. Такі відкриття – це хороші інвестиції в бренд Renault. Це підтверджує, що наше партнерство взаємне і надійне. Хочу подякувати за співпрацю, за той рівень якості і результати, які досягає “Луцьк Експо” і впевнений у подальшому плідному партнерстві”, – каже гендиректор Renault Ukraine Даніель Філліп.

Для компанії головне бути ближче та доступніше до клієнтів. Тому планують розвивати дилерську мережу по всі Україні.

“За декілька років ми плануємо, що наша дилерська мережа сягне 50 точок по всій Україні. Це означає, що клієнту не треба буде долати довгий шлях, щоб обслужити свій автомобіль, особливо, якщо клієнт живе у районному центрі, де зараз немає представництва Renault”, – зауважила директорка з продажу та розвитку дилерської мережі Renault Ukraine Ірина Гон.

Це перший крок до змін. Тож ви зможете користуватися послугами найбільшого в західному регіоні Renault Store за адресою село Гаразджа, вул. Київська, 121.