У Луцьку відбувся суд над чоловіком, який у парку 900-річчя напав на 20-річну дівчину і згвалтував її.

Про це стало відомо із вироку Луцького міськрайонного суду.

Зазначили, що бвинуваченийвину у зґвалтуванні потерпілої не визнав. Він дав показання про те, що був знайомий з 20-річною дівчиною, з якою познайомився у соціальних мережах, на сайті знайомств. На протязі тривалого часу вони спілкувались, в тому числі і на інтимні теми. 19 вересня він побачив потерпілу біля магазину «Гроно Маркет», однак не підходив до неї та не показував, що вони знайомі, оскільки з нею був якийсь хлопець, з яким вони могли зустрічатись, тому він так повівся, щоб не зашкодити їй.

Обвинувачений розповів, що коли вийшов з магазину, то побачив, що вона звідти пішла сама, тому вирішив її наздогнати. По дорозі вони говорили, потім у парку присіли на лавочку, де домовились вступити у статеві зносини, тому перейшли до місця, де їх ніхто не міг побачити та за добровільною згодою вступили у статеві зносини.

“Чоловік категорично ствердив, що будь-якого насильства щодо неї не чинив. Після цього дівчина почала натякати на подальші зустрічі, однак він повідомив, що має сім’ю, тому потерпіла розплакалась та побігла додому. В зв’язку з тим, що статевий акт відбувався за взаємною згодою, а потерпіла, образившись на нього, його оговорила, просив його виправдати”, – йдеться у вироку.

Чоловіка визнали винуватим і призначили покарання у вигляді 3 роківі  6 місяців позбавлення волі. Також йому доведеться заплатити потерпілій 75 000 гривень відшкодування завданої моральної шкоди.