Армія спасіння  на Різдвяні свята нагадує людям про необхідність робити добро. Цю світову організацію створили в 1865 році проповідник Вільям Бут та його дружина Кетрін у Лондоні. Але програму Різдвяних казанків започаткували у Сполучених Штатах.

Вже  понад півтора століття щороку тисячі волонтерів виходять на вулиці, співають колядки,  грають на дзвонах та інших музичних інструментах, щоб надихнути перехожих на пожертву. Готівку чи чеки складають до стилізованого червоного казанка. Керрі Ленон вперше виконує таку роль. Колись організація допомогла йому вилікуватись від наркозалежності та надала житло. Тепер він вирішив також стати волонтером.

Гроші з Різдвяних казанків йдуть не тільки на надання житла безпритульним. Кошти також  витрачають на обіди для нужденних, на оренду та комунальні послуги, а також подарунки для дітей.
Армія спасіння діє і в Україні. Вперше вона тут з’явилась ще в 1916 році, але невдовзі була заборонена радянською владою. Повернулась благодійна організація у 1991 році − після здобуття незалежності.