У луцькому геріатричному пансіонаті відбулося справжнє різдвяне диво – понад 100 людей з усієї України взялися здійснювати мрії мешканців установи. 

Проєкт започаткувала волонтерка Анастасія Рудик.

У другий день Різдва для мешканців пансіонату організували святковий концерт. На столі перед сценою – стіл, на якому у гарних обгортках – виконані «мрії» мешканців пансіонату.

«У них різні мрії. Хтось хоче спробувати манго, бо ніколи його не куштував, хтось мріє про полуничне варення, а хтось – побачити рідних. Звісно, що деякі мрії ми не можемо втілити просто сьогодні, як от поїздка до рідних, тому будемо їх здійснювати вже весною», – каже Анастасія Рудик.

Як розповідає волонтерка, вона почала збирати мрії мешканців геріатричного пансіонату на початку грудня 2019 року.

«Було дуже страшно, бо боялася що не зможу здійснити те, про що мріють мешканці геріатричного пансіонату. Але все вийшло – дуже багато всього принесли і привезли люди, які відгукнулися на цей проект», – розповідає Анастасія.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Почути світ: дворічний волинянин потребує допомоги

 «У нас проживає 151 мешканець і зараз, під час різдвяних свят, їх відвідує дуже багато волонтерів. Але це вперше, коли такий масштабний захід відбувся в нашому закладі. Для людей це було як для дітей – вони з нетерпінням його очікували. Питали, дивилися, що привезли. І це неймовірно приємно», – каже директорка закладу Алла Гнатюк.

Мрій, які написали мешканці пансіонату і які зібрала волонтерка було близько сотні. До втілення мрій долучився і народний депутат Вячеслав Рубльов. Так, зокрема, один із мешканців мріяв про зручний ортопедичний матрац. Саме цю мрію і втілив нардеп.

«Моя дружина познайомилася з Анастасією і підключила мене до цього виконання мрій. Ми домовилися з Анастасією, що привеземо матрац і ще додатково – електробритву. Такі заходи для мешканців геріатричного пансіонату дуже важливі, адже вони відчувають тепло та турботу за них, а ще мають змогу подивитися різдвяний концерт і послухати колядки», – підкреслив Вячеслав Рубльов.