Попереду літо – традиційна пора відпочинку, канікул і… нових можливостей підзаробити. Молоді люди, звільненні від обов’язків ходити на пари і гризти граніт науки, не проти скористатися нагодою і влашуватися на кілька місяців на роботу. Звісно, поки тут годі говорити про кваліфікацію чи досвід, але й без них Луцьк дає можливості попрацювати.

Промоніторивши ресурси з оголошеннями про пошук працівників, ми вибрали п’ять занять, які підійдуть людині без (поки що) досвіду і диплома про освіту.

Продавець у супермаркеті

Продавців (касирів) шукає не один луцький магазин. Наприклад, такий набір проводиться у магазинах «Сільпо» та «Аврора». Скажімо, роботодавці «Сільпо» пропонують гнучкий графік роботи 4-6 годин, ставку за годину у розмірі 61 гривня.

При тому продавців обіцяють навчати та ще й надати додаткові знижки на власну продукцію «Сільпо».

До речі, можна узгоджувати робочі години, а відтак спробувати поєднати цю роботу з навчанням. Плюс це буде непоганий досвід в комунікації з людьми.

Офіціант

Що ж це за студент, який не підробляв офіціантом? Тут головне, аби була природня тактовність, вміння спілкуватися з людьми, терпіння і… Та багато чого ще ))) Утім, чимало закладів громадського харчування при цьому не вимагають досвіду. А що там студентам ще треба?

От наприклад, вакансія є у кафе «Нептун». Графік роботи – з 8:00 до 22:00, працювати потрібно в режимі «два через два» (два дні працюємо, два – вихідні). Оплата за годину 39 гривень + 5% від об’єму прийнятих замовлень.

Розпорядок роботи узгоджується. Стажування не оплачується, але що швидше ви навчитеся, то швидше зможете почати працювати. Визначеного терміну для стажування немає.

Вантажник    

Таких оголошень зараз чимало. Утім, підійде така робота хіба фізично витривалим людям.  От, приміром, мережа доставки «Нова пошта» шукає людину на цю вакансію.

Графік роботи – «два через два», оплачується погодинно – 58 гривень. Робочий час – з  09:00 до 18:00. Зарплату розбивають та  виплачують двічі: першу частину в середині місяця, другу – в кінці.

Перевага такої роботи – зручний графік та відносно невелика кількість робочих годин, що дає змогу вчити пари після роботи та не  відставати у навчанні.

Бариста

Бариста – фахівець із приготування кави. Процес приготування напою нескладний, тим паче, що у кафе Goodmorning навчаня ви теж отримаєте, тому точно навчитесь готувати смачну каву.

Особливо для поціновувачів цього напою робота буде цікава, адже ви не лише навчитеся готувати каву, але й розберетеся у всіх тонкощах цього напою. Графік – «два через два» з 8:00 до 22:00, у вихідні з 9:00 до 22:00. Зарплата 15000 за місяць + % та чайові.

Зоряна Ващук