Відтепер Рокитнівський склозавод працює швидше та потужніше. Нова сучасна піч, яку офіційно відкривали декілька тижнів тому, – запрацювала повноцінно, адже до кінця травня вона розігрілася до потрібної температури. Червону стрічку урочисто перерізали народний депутат України Степан Івахів та Олег Галущак.

Степан Івахів відзначив професійність колективу, який працює на Рокитнівському заводі. Каже, команда одностайна і злагоджена.

Раніше Рокитнівський склозавод виготовляв від 16-ти до 20-ти мільйонів пляшок за місяць. Нова піч дозволить збільшити виробничу потужність на 10 відсотків. За прогнозами, – вона повинна пропрацювати не менше 15-ти років.

Гості разом із працівниками заводу оглянули оновлений виробничий процес та на власні очі побачили, як виготовляють нову скляну тару.

На Рокитнівському заводі виготовляють пляшки зеленого та коричневого кольорів різного об’єму та форми. Відтепер підприємство  в рази швидше буде забезпечувати продукцією своїх клієнтів. А серед них – не лише вітчизняні, а й закордонні компанії.