У Луцьку обговорили проєкт рішення щодо визначення розміру плати за користування місцем розташування рекламних засобів міста.

У залі засідань департаменту ЦНАП відбулося обговорення проєкту рішення виконавчого комітету міської ради «Про Порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Луцька». Розробник документа – управління розвитку підприємництва та реклами, повідомляють у міськраді.

Участь взяли начальник управління розвитку підприємництва та реклами Наталія Рибай, директор КП “Луцькреклама” Олександр Ковальський, юридичні особи та фізичні особи – підприємці – розповсюджувачі зовнішньої реклами у місті Луцьку.

Як зазначила Наталія Рибай, обговорення стосується розміру плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Луцька. Остання редакція цього рішення датована 2012-м роком, коли відбувалося поетапне збільшення розміру плати за використання засобів зовнішньої реклами. У наступні чотири роки вартість тарифу зменшувалася, підприємцям створювали сприятливі умови. Однак із впровадженням реформи децентралізації на місцеві бюджети було покладено чимало фінансових зобов’язань та дотацій, тому у 2018-му та 2019 роках збільшення плати за використання рекламних площ зростало на 49 та 48 відсотків відповідно. “Запропонований проєкт регуляторного акта не передбачає значного збільшення плати. Тариф залишиться на рівні минулого року. Передбачено збільшення вартості розміщення короткотермінових рекламних оголошень, цю пропозицію було підтримано в Антимонопольному комітеті”, – додала вона.

Під час обговорень підприємці висловлювали свої пропозиції та зауваження щодо проєкту рішення.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Реклама у Луцьку подорожчає