Давно хотіли піти у кіно? Супер! Ми зібрали для вас підбірку фільмів, які виходять у прокат з 17 грудня у кінотеатрі PremierCity (ТРЦ ПортCity):

«Диво-жінка 1984»

Події фільму розгортаються у середині 80-х років минулого століття. Диво-жінка опиняється на території Радянського Союзу та знаходить собі нового ворога у особі Гепарда. Антагоністом стала британський антрополог Барбара Енн Міневра. Фентезійний бойовик «Диво-Жінка 1984» є сиквелом однойменного фільму 2017-го року про супергероїню з коміксів DC, другим повнометражним фільмом присвяченим героїні та восьмим за рахунком з кіновсесвіту DC. Обговорення планів щодо зйомок сиквелу почалося одразу після виходу на екран першого сольного фільму про Диво-жінку.

«Казка старого мельника»

Пан Адам ніколи не здавався перед лицем ворога, яким би той ворог не був. Повернувшись із чергової битви, Адам застає рідне село у полоні злих чар. Треба захистити людей – тут немає ніяких сумнівів. Але як це зробити? До справи береться Миколка, молодий і відважний хлопчина. Окрім бажання врятувати село, він хоче ще й справити гарне враження на пана Адама, бо він має надзвичайно вродливу доньку Христину. Дитяче фентезі «Казка старого мельника» має в основі сценарію однойменний твір Сергія Ухачевського.

«Безславні кріпаки»

Події розгортаються у 1844 році. Молодий Тарас Шевченко нудиться у кріпацтві. Переховуючись від лютого імператора, в Україну потрапляє японський самурай. Познайомившись ближче із Тарасом, він вирішує навчити його бойовим мистецтвам. Тепер хлопцеві немає сенсу тікати з кріпацтва. Він готовий подивитися ворогові у вічі та битися до останньої краплі крові. Комедійний бойовик «Безславні кріпаки» зняв режисер Роман Перфильєв. Ідея проекту спала йому на думку під час Революції Гідності, коли українські художники почали зображати класиків літератури у сучасних образах байкарів або хіпстерів.

«Сімейка Крудсів: Нова ера»

Енергійна сімейка Крудсів завжди готова до відкриттів і труднощами їх геть не злякати. Аж ось на горизонті з’являються конкуренти, що переконані у власній унікальності. На порозі глобальних катаклізмів життя обох родин перевертається з ніг на голову і Крудси доведуть чого варті, аби більше ніхто сумнівався у тому, що вони найкращі!

«Гол!»

Головний герой – маленький кріт Манго. Ось-ось має вийти на роботу шахтарем у копальню батька. Але не дуже хоче працювати в шахті. Мріє стати професійним футболістом та зіграти на Кубку дикої природи з футболу за свою країну, за сюжетом. Головне гасло картини: «На всіх забий – мрій!».