Давно хотіли піти у кіно? Супер! Ми зібрали для вас підбірку фільмів, які виходять у прокат з 28 січня у кінотеатрі PremierCity (ТРЦ ПортCity):

«Мисливець на монстрів»

Команда військових з Організації Об’єднаних Націй на чолі з Наталі Артемідою випадково потрапляє у паралельний світ. Він наповнений монстрами, які прагнуть вбити чужинців. Попри всю свою загартованість та професіоналізм, ефективно воювати з потворами військовим не вдається. На допомогу приходить загадковий Мисливець, який добре знає, як впоратися з цими тварюками. Фентезійний бойовик «Мисливець на монстрів» є кіноадаптацією однойменної серії відеоігор у жанрі action RPG.

«Фабрика снів»

Мінні 12 років і вона живе удвох із татом. Спокійне життя дівчинки безслідно зникає, коли до їхнього будинку заселяються нова татова дружина зі своєю дочкою Дженні. Хоч вони й однолітки, та зовсім не розуміють одна одну. У той час як Мінні тішиться з пухнастим хом’яком, Дженні робить чергове селфі для соцмереж, де в неї тисяча читачів. Мінні засинає і потрапляє до місця, де народжуються сни усіх людей. Зазвичай, екскурсії цими краями суворо заборонені, але дівчинці щастить і вона бачить, як саме сни потрапляють до людей. Їй спадає на думку створити сон, побачивши який Дженні передумає і не стане чинити зло її улюбленому хом’яку.

«Колишня з того світу»

Письменник Чарльз страждає від творчої кризи. Він звертається до ясновидиці мадам Аркаті. Та замість допомогти бідному митцю, мадам Аркаті викликає з того світу померлу дружину письменника Ельвіру. Але та не допомагає своєму вдівцю писати! Вона намагається розлучити Чарльза з його теперішньою дружиною Рут. Фентезійна комедія «Колишня з того світу» має у основі сюжету п’єсу, написану у 1941 році.

«Все буде Ок!»

Головна героїня наступної стрічки Ліза втрачає бізнес і коханого. Замість Польщі, куди вона їхала на заробітки, дівчина опиняється без грошей і речей в передноворічному гірськолижному курорті Буковель. Тут з нею відбуваються несподіванки, курйози і новорічні дива. Тут дівчина знайде і любов, і дружбу.

«Чарівне дзеркало або подвійні неприємності»

Напевно, немає у світі хлопчика, який не мріяв би, аби усе домашнє завдання за нього робив хтось інший. Та й контрольні було б добре ніколи не писати. Гуляючи ярмаркою, школяр Фрідо випадково оживляє свого двійника за допомогою чарівного дзеркала у старезній шафі. Точна копія Фрідо охоче зголосилася ходити замість хлопчика в школу. Про таємницю неможна було нікому говорити, але Фрідо не втримався та розповів про усе своєму другу Емілю. Тепер окрім двох хлопчиків, які хочуть лише відпочивати та розважатися, є ще й дві їхні копії – старанні та розумні. На жаль, ці копії не такі слухняні, як хотілося б Фрідо та Емілю. Вони починають висувати дедалі складніші умови, аби співпраця продовжувалася. Потрібно якнайшвидше запихнути їх назад до дзеркала.

«Контроль»

Лорен та її чоловік Рассел переїжджають в Пінакл, елегантний і сучасний житловий комплекс з усіма зручностями, включаючи супертехнологічну систему безпеки. Незабаром героїня помічає, що з іншими жителями комплексу коїться щось недобре, і наймає журналіста Вернона з відділу розслідувань. Вернон є прихильником теорії змови і вважає, що Пінакл зовсім не житловий комплекс, а корпоративний експеримент в області синтетичної телепатії, а всі жителі – лише піддослідні морські свинки в глобальній змові…

 «Вище неба»

Крісу Нортону було сім років, коли з родини пішла мама. Усе своє життя батько-алкоголік був переконаний, що насправді того дня його та дружину викрали прибульці. Однак йому вдалося повернутися, а дружині – ні. Кріс виріс та став режисером-документалістом. Мета його життя – розвінчати міф про викрадення людей інопланетянами. Разом зі своїм другом Брентом Кріс подорожує країною та відвідує зібрання людей, які переконані, що їх колись викрадали. Емілі днями виповниться 28 років. Дівчина переконана, що раз на сім років, у день народження, її забирають прибульці. Кріс вирішує побути поряд з Емілі і дочекатися цього моменту.

 «Пік страху»

Приваблива американська пара сноубордистів, любителів фрірайду, відправляється до засніжених гір мальовничої Грузії. Здається, що на них очікує лише краса, спокій та насолода. Але тихе місце насправді розриває на частини безликий вершник, в якого є своя місія. І, на жаль, молода туристка не повинна стати на заваді. Для усіх, хто вирішив дати бій, настає пік страху. Стрічку знято в спільному проекті України, США та Іспанії.