Лікарі волинської обласної лікарні розповіли про стан п’ятьох дітей, яких напередодні побив батько. Двох з них нині госпіталізовані, одна дитина у реанімації.

Про це розповіла Суспільному лікарка-анестазілогиня Надія Катаман.

У відділенні реанімації та анестезіології перебуває 5-річний хлопчик. Його стан, кажуть лікарі, – важкий. У дитини медики діагностували – закриту черепно-мозкову травму важкого ступеня, струс мозку важкого ступеня, забій грудної клітки та черевної порожнини, правобічний пневмоторакс з подальшим дренуванням.

“Він виконує все і боїться сказати, що в нього болить. Хлопчик дуже наляканий, у нього емоційний стрес”, – каже Надія Катаман.

Луцькі лікарі прокоментували стан дітей, яких побив батько. Хлопчик у важкому стані

Хлопчика та ще чотирьох його братів та сестер побив нетверезий батько. Про це лікарям розповіла матір дітей. Напередодні, 4 жовтня, вона разом з дітьми звернулася до Рожищенської районної лікарні. Після огляду дітей направили до обласного дитячого територіального медичного об’єднання. Маму та дітей госпіталізували.

У трьох діток виявили синці. Мама з ними провела ніч в обласній дитячій лікарні у приймально-діагностичному відділенні. Сьогодні зранку їх виписали додому. Ще одна дівчинка зі струсом мозку переведена у відділення неврології. Найважчий п’ятирічний хлопчик. Про переведення його з реанімації, поки не йдеться. Лікарі кажуть, що діти пробудуть у лікарні щонайменше тиждень.