12 лютого на черговій сесії обласної ради було прийняте рішення реорганізувати  комунальне підприємство «Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання»  шляхом приєднання його до комунального підприємства «Волинський обласний перинатальний центр».

Голова обласної ради Ірина Вахович пояснила, що це не означає, що дитячу лікарню в області ліквідують, –  інформує пресслужба Волинської обласної ради. 

Вона зазначила, що, у свій час, було створено окрему юридичну особу – обласний перинатальний центр, для того, щоб ефективно завершити будівництво цього об’єкта, що й було зроблено.

“На сьогодні постало питання про об’єднання перинатального центру та обласної дитячої лікарні, бо вони територіально знаходяться в одній локації, мають спільні комунікації, можуть спільно використовувати один харчоблок та котельню.

Рішення обласної ради про об’єднання цих закладів – логічне і природнє, тим більше, зважаючи на непрості процеси, пов’язані з медичною реформою. При цьому, не йдеться про скорочення медичного персоналу обох закладів. Скажу більше: на базі об’єднаного закладу буде функціонувати три центри – дитяча лікарня, неонатальний та перинатальний центри. Вся медична допомога дітям надаватиметься в повному обсязі”, –  заявила голова обласної ради та закликала волинян не поширювати недостовірну інформацію, що провокує соціальну напругу в громаді.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Якою погодою Волинь зустріне весну