Керівнику “Офіцерського корпусу” Володимиру Рубану продовжили арешт ще на два місяці. Суд задовольнив прохання сторони обвинувачення. Прокурор пояснив клопотання тим, що слідство у справі про підготовку терактів триватиме ще декілька місяців.
Сторона захисту упродовж п’ять днів можу оскаржити це рішення. Сам Рубан під час засідання передбачав, що арешт йому продовжать. Підозрюваний також додав, що прагне спростувати всі обвинувачення, коли справу почнуть розглядати по суті. Володимира Рубана затримали восьмого березня на контрольно-пропускному пункті на Донбасі з арсеналом зброї. За версією слідства, він перевозив її з території невизнаних республік в Україну.

 

Дев’ятого березня Шевченківський районний суд Києва арештував його на два місяці. Керівника “Офіцерського корпусу” звинувачують у підготовці терактів в Україні, плануванні насильницького захоплення влади в Києві і вбивства діючого керівництва країни. Рубан начебто діяв спільно з нардепом Надією Савченко, яку, у підсумку, також арештували.