Проти закриття Привозу! Зранку під стінами Луцькради зібрались десятки базарників, які вимагали у владців скасувати рішення про закриття ринку. Більшість продавців – із прилеглих сіл.

Підтримати базарників прийшли й покупці.

Врешті мітингувальники рушили до міськради. До середини пропускали їх повільно, після запису в охоронників.

Територія, на якій розміщений Привіз, орендує фірма ЕкоПрод.  Належить вона екс-голові Волинської облдержадміністрації, одіозному регіоналу Олександру Башкаленку. Він, запевняють базарники, вирішив побудувати на цій території торговий центр. Міськрада проти цього не заперечувала.

Нині міськраді складно вирішити проблему, бо немає підстав для розірвання договору з фірмою. Тож вийде так, що десятки підприємців залишаться без роботи через бажання орендаря побудувати на місці базару торговий центр.

Народні обранці запропонували терміново скликати комісію міськради, щоб придумати як вирішити проблеми. Тому початок сесії міськради відклали.

Однак, на базарників чекав неприємний сюрприз. Після перерви більшість депутатів не повернулись. Так як кворуму не було, головуючий Григорій Пустовіт заявив, що розпочнуть засідання ще на дві години пізніше. Людей це обурило.

По обіді депутати таки повернулись. Людей запевнили, що вихід із ситуації знайшли!

Ще двісті квадратних метрів пообіцяли віддати на Центральному ринку. Але підприємців це не влаштувало. Після того, як Григорій Пустовіт вкотре оголосив про перерву, люди почали кричати, та заблокували двері, аби ніхто з депутатів не зміг вийти.

Костянтин Петрочук, якого не випустили із зали засідань, навіть викликав поліцію.

За годину сесія таки розпочала роботу. Депутати знову обговорювали можливі варіанти. Жодної пропозиції щодо вирішення цієї проблеми не підтримали, і в кінці кінців оголосили перерву …. на невизначений час.
Продовжити розмову з базарниками пообіцяли вже першого серпня.