Несумісні із життям травми отримала жінка, яка випала із 9 поверху однєї з луцьких багатоповерхівок. Нещасний випадок трапився на вулиці Сагайдачного. Відомо, що померла жила із сином, який у той момент був в іншій кімнаті.

Самогубство чи просто нещасний випадок? Про це – сюжет 12 каналу.

Коли прибули медики, жінка ще дихала. У важкому стані її доправили до міської клінічної лікарні, й там упродовж години вона померла.

«Одразу проводилися реанімаційні заходи. Черепно-мозкова травма, травма грудної клітки, забій органів черевної порожнини. На жаль, фактично травма не сумісна з життям», – повідомив медичний директор Луцької міської клінічної лікарні Володимир Шендибило.

Сусіди розповідають: жінці було близько 40 років. Мешкала удвох із сином. Він пів року тому повернувся з армії. На момент нещасного випадку був вдома: відлучився на кухню зробити чай, а коли через 5 хвилин повернувся – побачив відчинені на балкон двері. Виглянув у вікно – матір уже лежала на землі. Ситуацію коментувати сам відмовляється.

Не стримує сліз матір загиблої. Каже, донька хворіла, а кілька днів тому їй стан геть погіршився.

За словами сусідів, хворіла вона впродовж кількох останніх років, була на обліку у психіатричній лікарні. Але, кажуть, була адекватна. добра, любила дітей. Припадки траплялися рідко. Саме один із них, підозрюють, і став причиною ймовірного самогубства.

При перших проявах небезпеки лікарі просять не бути байдужими і реагувати.

«При психічних розладах якась циклічність є відносно сезону. Весна, осінь, зима. Це раз. І залежно від того, там же курси лікуввання, бо при таких станах треба лікування», – зазначив Володимир Шендибило.

Усі деталі надзвичайної ситуації наразі з’ясовують в поліції.