Співак з Луцька Олександр Положинський сказав, що більше не даватиме виступів з гуртом “Тартак” та покидає проект “Був’є”.

Про це музикант сказав у відеозверненні, яке опублікував на своїй сторінці у фейсбуці.

Такі відоси не лише важко записувати, але й переглядати, щоб зрозуміти, чи нормально хоч сказав. Але що тут скажеш? Це важко і боляче, але як відчуваю, так чиню і кажу. Дякую всім за все хороше, за любов і підтримку! Ще раз прошу не турбувати мене питаннями, може колись сам зможу й захочу все пояснити. А поки так. Вибачте! П.С. Життя продовжується, нічого жахливого для себе не планую. Змерз.

Gepostet von Олександр Положинський am Mittwoch, 5. Februar 2020

Олександр записав відео, коли повертався із засідання щодо підозрюваного у вбивстві журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка. Він додав, що справа Шеремета ніяк не пов’язана з прийняттям цього рішення.

“Це все сумно, болісно і дуже непросто, але я зрозумів що все — більше не можу… Це були прекрасні роки, багато хорошого ми зробили. Дуже просив би вас усіх не впадати в якийсь депресняк з цього приводу. Все-таки це були прекрасні роки”, – сказав Олександр.

Нагадаємо, що музикант заснував свій перший гурт “Тартак” 1996-го року в Луцьку та випустив у його складі 10 студійних альбомів.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Луцьк очима Олександра Положинського. ВІДЕО