На Волині середня номінальна заробітна плата штатного працівника області торік у грудні становила 7249 грн. Це у 2,3 разів вище законодавчо встановленого мінімуму у 3200 грн. Для порівняння в Україні середній показник складає 8777 грн. За рівнем зарплати Волинь випередила Житомирську, Івано-Франківську, Кіровоградську, Тернопільську, Херсонську та Чернігівську області. Але це пов’язано із погіршенням показників у сусідів, ніж покращенням економічної ситуації в нашій області.
Найбільше отримували працівники, зайняті у виробництві автотранспортних засобів. Їх заробітна плата перевищила 14 тисяч гривень. У галузі машинобудування, устаткування, сфері державного управління й оборони та обов’язкового соціального страхування – понад 12 тисяч. У меблевій  галузі – 11 тисяч гривень.
В цілому, середня зарплата на промислових підприємствах становила 8900 гривень, сільськогосподарських – 8000 гривень, підприємствах транспорту, складського господарства та допоміжної діяльності у сфері транспорту – 6800 гривень, в освітніх закладах – 6500 грн, будівельних організаціях – 6200 грн, установах охорони здоров’я – 5850 гривень. Найменше отримують працівники у сферах поштової та кур’єрської діяльності та адміністративного та допоміжного обслуговування.
Хоча наприкінці року волинянам виплатили трішки менше половини усієї заборгованості, вона все ж залишається суттєвою – понад 19 мільйонів гривень. На ці кровно зароблені гроші очікують три тисячі 700 мешканців області, зайнятих в економічно активних підприємствах області. Кожному із них не виплачено, в середньому, близько чотири з половиною тисячі гривень.