Сервісні центри МВС працюють по всій країні. Все для того, аби громадяни мали швидкий доступ до послуг Міністерства внутрішніх справ. Одне з таких регіональних представництв працює у Струмівці поблизу Луцька вже два роки, та лише за дев’ять місяців 2019-го надало послуги для понад 27-ми тисяч громадян. Серед найпопулярніших сервісів – переоформлення та реєстрація авто.
Окрім цього, тут можна отримати довідку про несудимість та посвідчення водія. Для цього клієнтам створили максимально комфортні умови. Пересвідчитись у цьому зміг й Анатолій. Чоловік вперше прийшов до Сервісного центру, аби переоформити своє авто, та вже помітив, як ефективно працює така структура, особливо підрахувавши, скільки часу витратив на отримання послуги.

Аби отримати будь-яку послугу в Сервісному центрі, спочатку потрібно взяти талончик електронної черги. Втім, це можна зробити і віддалено.

Далі кожен із клієнтів потрапляє до одного із адміністраторів, які й займаються оформленням всіх паперів. Таким чином людині не потрібно ходити від вікна до вікна, а всі послуги отримати в одному місці.

Окрім цього, тут можна одразу отримати й консультацію щодо змін в законодавстві. Наприклад, про нові посвідчення водія, які видають лише на два роки, після чого їх потрібно обміняти на постійні. Втім, якщо протягом цього часу ви тричі порушили правила дорожнього руху, доведеться перескладати іспит.

Також тут застерігають від купівлі автомобілів за дорученням, адже так неможливо перевірити, чи перебуває транспортний засіб під арештом або в базі Інтерполу.

Послуга оформлення купівлі-продажу автомобілів тут безоплатна. Працює територіальний сервісний центр з вівторка по суботу в селі Струмівка по вулиці Гордіюк, 14Б

Телефон:
+38 0332 74 91 15