Невідомі зняли з картки волинянина краші, які збирали на трансплантацію печінки для восьмимісячного Максима Грицишина. 

Про це йдеться на сторінці Допомога Максиму Грицишину у фейсбуці.

Телефонний номер батька хворої дитини привласнили невідомі (це можливо зробити через послугу “віддалена заміна сім-картки”). З його банківського рахунку встигли зняти менше тисячі гривень, адже чоловік швидко помітив заблокування телефону.

“Аби уникнути таких ситуацій варто піти у сервісний центр вашого оператора, “прив’язати” номер телефону до паспорту й заборонити віддалену заміну сім-карти. Тобто, лише ви з своїм паспортом матимете змогу це зробити у разі потреби”, – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, Максиму Грицишин лише кілька місяців, однак рости йому доводиться у лікарні, адже  від медиків залежить існування хлопчика. Наразі він знаходиться у Волинському обласному дитячому медичному територіальному об’єднанні на інтенсивній терапії.

Лікарі поставили Максимкові невтішний діагноз – міліарна атрезія, цироз печінки, синдром портальної гіпертензії в стадії декомпенсації, варикозне розширення вен стравоходу ІІІ ст., гіперспленізм ІІст., хронічна печінкова недостатність, хронічна енцифалопатія.

Хлопчик потребує складної операції з пересадки печінки. Наразі після обстежень виявили, що батько хлопчика, Андрій, може стати донором для сина. За пересадку готові взятися в клініці «Оберіг», проте сума непідйомна для батьків.

Операція вартує 1 281 012 гривень.

Гроші на лікування Максима можна переказати на рахунок “Приватбанку”: 5168757344200466, отримувач: Грицишин Олена Василівна.