Шацька громада отримала пожежний автомобіль від партнерів із Польщі. Нині, кажуть, такі дарунки на вагу золота, адже у випадку надзвичайних ситуацій спецтехніка з відповідним спорядженням допоможе захистити місцевих та зберегти їх оселі.

«Я хочу подякувати від імені громади сьогодні нашій сусідній Республіці Польщі, а саме Суховолі, які допомогли і дали цей автомобіль для нашої громади, і за ту підтримку, яку надають тим людям, котрі виїжджають в Польщу. Ця підтримка є надзвичайно важливою в такий тяжкий для України час», – сказав голова Шацької громади Сергій Карпук.

Також польські колеги передали для волинських захисників генератор, тепловізор, рацію, акумулятор, павербанки, прилади нічного бачення, ліхтарики та інше важливе спорядження.

Окрім того, одна з польських релігійних громад передала жителям Шацька карету швидкої. Більше того, автомобіль був заповнений ліками та медичним приладдям.

Машину з гуманітарною допомогою отримали і від друзів з Англії. За таку поміч мешканці Шацької громади вдячні усім волонтерам.