Заступникам директора ДП «Служби місцевих автомобільних доріг у Волинській області» повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди.

16 листопада 2020 року двох заступників директора ДП «Служби місцевих автомобільних доріг у Волинській області» викрито під час одержання ними від суб’єкта господарювання неправомірної вигоди в сумі 25 тисяч гривень, – пише пресслужба прокуратури Волині.

Слідство встановило, що посадовці налагодили схему одержання від підприємців “відкатів” у розмірі 20 % від вартості виконаних за договорами підряду робіт зі встановлення систем відеоспостереження на об’єктах будівництва та автодорогах на території Волинської області.

Договори укладалися лиш із тими суб’єктами господарювання, які погоджувалися на такі умови “співпраці”.

Задокументовано два епізоди одержання посадовцями неправомірної вигоди, загальна сума якої становить 48 тисяч гривень.

У ході проведення санкціонованих судом обшуків у фігурантів провадження та інших осіб, чия причетність до вчинення цього злочину встановлюється, вилучено грошові кошти в сумі 130000 гривень, 2800 доларів США та 1600 євро, печатки семи різних підприємств, чорнові записи, травматичний пістолет, ніж, набої до гладкоствольної рушниці, комп’ютерну техніку, системи відеоспостереження й мобільні телефони.

Обом затриманим у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України посадовцям повідомлено про підозру у вимаганні й одержанні неправомірної вигоди за попередньою змовою групою осіб (ч.3 ст. 368 КК України).

Прокурори наполягатимуть на обранні їм запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відстороненні від займаних посад.

Викриття посадовців – спільна робота прокурорів, Управління стратегічних розслідувань у Волинській області та Головного управління Національної поліції в області.