Виконком Асоціації футболу України проголосував за продовження контракту з головним тренерським штабом збірної України з футболу. Андрій Шевченко працюватиме наставником головної команди країни до 31 грудня 2022 року.

Про це на брифінгу для журналістів повідомив президент Української асоціації футболу Андрій Павелко, передає кореспонденти УНН.

“Хочу вас поінформувати, що сьогодні виконком проголосував про подовження контракту з тренерським штабом Андрія Шевченка до 31 грудня 2022 року”, — повідомив Андрій Павелко.

Під головуванням Шевченка, національна збірна України вийшла на Євро з першого місця в групі і без єдиної поразки.

Також на засіданні Виконавчого комітету Української асоціації футболу було вирішено провести позачергову Конференцію ПФЛ. На ній планується прийняти остаточне рішення щодо догравання сезону. Президент ПФЛ Сергій Макаров сподівається, що на захід, нарешті, приїдуть всі клуби.

21 травня ПФЛ прийняла рішення достроково завершити проведення сезону.

Пізніше, 5 червня, клуби української футбольної Першої ліги проголосували за відновлення чемпіонату і його догравання за регламентом. Однак, в цьому голосуванні взяли участь лише 10 клубів з 16, а підтримали саме рішення тільки 6.

Вже 7 червня стало відомо про те, що 9 клубів ПФЛ звернулися до УАФ з вимогою не затверджувати рішення, прийняте 5 червня, тому що воно не враховує думок всіх команд.