Шість підприємців ринку “Центральний” до 15 березня повинні добровільно демонтувати свої тимчасові споруди — торговельні кіоски на вулиці Замковій, в іншому випадку їх примусово демонтують інспектори департаменту муніципальної варти.

Про це пише пресслужба Луцької міської ради.

12 червня минулого року виконавчим комітетом Луцької міської ради було прийнято одинадцять рішень про демонтаж незаконно розміщених тимчасових споруд – торгових кіосків на вул. Замковій, які відносились до ринку «Центральний» (права частина). Двоє свідомих підприємців погодились демонтувати свої кіоски добровільно, а шестеро звернулись до суду щодо скасування вищевказаних рішень.

Департамент муніципальної варти та виконавчий комітет міської ради виграли усі шість судових справ у суді першої інстанції, та підприємці подали апеляційні скарги.

Наразі чотири скарги залишено без задоволення, а рішення Волинського окружного адміністративного суду залишилось без змін, дві справи перебувають на апеляційному розгляді.

“Для багатьох підприємців в червні 2020 року головним аргументом було те, що саме суд має вирішувати законно чи незаконно стоять кіоски. Проте, програвши суди, власники тимчасових споруд не поспішають виконувати законні рішення виконкому міської ради про демонтаж, провокуючи в подальшому нові конфлікти”, – йдеться на сайті Луцькради.