Волинянин Владислав Сацюк, який є випускником Володимир-Волинського НВК №3-ліцей, набрав максимальну кількість балів на ЗНО з історії України. 

Про це повідомив начальник управління освіти, молоді та спорту Володимира-Волинського Вячеслав Петрук, -пише БУГ.

Випускник Владислав Сацюк розповів, що результати зміг подивитись аж о 2 ночі, адже до цього через велику завантаженість сайт Українського центру оцінювання якості освіти просто “ліг”. Але очікування себе виправдали: коли побачив у своєму кабінеті омріяні 200 балів, то дуже зрадів і зрозумів, що рік підготовки минув не даремно.

“Окрім історії України, я, звісно, складав обов’язковий предмет – українську мову і літературу, а також англійську. Усіма результатами задоволений, адже з української мови я отримав 195 балів, з англійської – 194. Якраз результат з історії України є найважливішим для мене, оскільки цей предмет має найбільший коефіцієнт при вступі на мою спеціальність (міжнародні відносини)”, – розповів хлопець.

Владислава Сацюка готувала вчителька Руденко Наталія Володимирівна.

Щодо секрету свого успіху, зазначає, що усе насправді дуже просто.

“Перш за все, потрібно поставити собі ціль і йти до неї, наполегливо працюючи. По-друге, усім майбутнім одинадцятикласникам раджу “подружитися” з програмою ЗНО з вашого предмету – документом, згідно з яким і складаються тестові завдання на екзамен (так ви не будете вчити “воду”). Ну і по-третє, бажаю мати усім такого хорошого вчителя як Наталія Володимирівна”, – зазначає Владислав Сацюк.

Владислав Дацюк