Завершилася друга зустріч з ініціативною групою підприємців з приводу перенесення Центрального (Старого) ринку.

Про це Ігор Поліщук написав на своїй сторінці у фейсбуці.

Нагадаємо, раніше підприємцям були запропоновані пільгові умови переїзду на Новий ринок (який в межах Луцька є єдиним ринком, що відповідає вимогам ДБН тв іншим вимогам) із безкоштовним та пільговим періодом розміщення, додатковими транспортними рішеннями та іншими умовами, що відображені у меморандумі.

25 листопада прийняли рішення управлінню розвитку підприємництва та реклами створити реєстр осіб, які підпишуть зобов’язання щодо добровільного переїзду на нове місце. Можливість підписати таке зобов’язання та внести себе в реєстр буде до 29.11.2019 року. Зобов’язання про добровільний переїзд передбачає демонтаж тимчасової споруди, що належить підприємцю до 15.12.2019 року.

Щодо тих підприємців, які не погодяться підписати зобов’язання про добровільний переїзд, після 29.11.2019 року буде вирішуватися питання щодо демонтажу тимчасових споруд у визначеному законом порядку.

“Міська рада в цьому питанні зробила все можливе для якомога комфортного та безболісного переїзду на нове місце. Сподіваємось і на розуміння підприємців щодо необхідності наведення порядку на території ринку, створення на цьому місці адекватного парку та Старому місту ділянки зі скверами, благоустроєм, цікавими атракціями, збереженням можливості здійснення належним чином оформленої торгівлі продуктовою групою товарів та сувенірами, території яка слугуватиме доповненням до історичної частини міста та буде цікавою й корисною як лучанам так гостям нашого Луцька”, – йдеться у дописі Ігоря Поліщука.