Під час позачергового засідання сесії міської ради, яке відбудеться 30 квітня, розглянуть питання про відновлення  роботи ринків у Луцьку.

Про це  повідомили у відділі інформаційної роботи міської ради

Секретар міської ради Григорій Пустовіт розповів, що таке питання розглядатиметься у зв’язку із рішенням Кабінету Міністрів України дозволити торгівлю продуктами на агро-продовольчих ринках.

“Ці заходи спрямовані для того, щоб підтримати місцевих виробників сільськогосподарської продукції. Але ми хочемо наголосити, що всяке полегшення карантинних заходів повинне бути збалансованим посиленням самодисципліни кожним громадянином”, – зазначив посадовець.

“Ми розуміємо, що сьогодні складається більш-менш стабільна епідеміологічна ситуація, проте, якщо прийняті рішення спричинять різке збільшення захворюваності – ми повинні бути готовими зробити крок назад. Ми не можемо ставити під загрозу здоров’я людей”, – зазначив Григорій Пустовіт.

Повідомляється також, що станом на 29 квітня у Волинській області було зафіксовано 271 випадок захворювання COVID-19, 79 з яких — у місті Луцьку. За попередню добу було зафіксовано 11 нових випадків.