Директор Антикорупційного бюро Артем Ситник підтверджує взаємодію його відомства з Генеральною прокуратурою України у справі Холодницького. Також він стверджує, що співпраця з головою Спеціалізованої антикорупційної прокуратури більше неможлива. Завдяки прослуховуванню на зібраних матеріалах є докази підбурювання свідка до дачі неправдивих свідчень. Нібито на плівках НАБУ зафіксовані факти зливу інформації людям, у яких мали проводитися обшуки, про тиск на прокурорів та суд у прийнятті певних рішень. Усі ці дані Артем Ситник повідомив у інтерв’ю виданню “Дзеркало тижня”
“Йдеться про справу про розкрадання коштів чиновниками мерії Одеси; справу за заявою в. о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун за фактом пропонування їй неправомірної вигоди; справу, що стосується фірми “Золотий мандарин”, яку пов’язують із народним депутатом Логвинським; розслідування, пов’язані з е-деклараціями вищих посадових осіб; розслідування, пов’язані з бізнес-інтересами власника великого агрохолдингу”.
Артем Ситник переконаний, що Національне антикорупційне бюро продовжить боротьбу за звільнення Холодницького з посади голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.