З 12 листопада у кінотеатрах ви можете переглянути:

?«Химери»

Усі старшокласники готуються до випускного, і лише Міллі залишається осторонь. Якщо хлопці й звертають на неї увагу, то аби поглузувати. Певно, якби її вбив маніяк, то ніхто б цього і не помітив. Але ні, цю подію запам’ятають усі! Коли справжній маніяк М’ясник обирає її своєю жертвою, то вона дивом лишається живою. Кровожерний вбивця та дівчина міняються тілами. Поки Міллі доводить своїм друзям що це саме вона перед ними, а не підстаркуватий дивак, М’ясник не гає часу. Поки він був в своєму старому тілі, то всі його остерігались, а ось від милої дівчини ніхто тікати не поспішає. Вбивцю це цілком влаштовує.

?«Перша відьма»

У Бена зараз не найкращий період у житті. Його батьки щойно розлучилися і аби оговтатися від потрясіння він їде на літо у сільську місцевість. Тут, поряд із батьком, він зможе трохи підзаробити на місцевому причалі. Найближчою подругою для хлопця стає його колега Мелорі. Увагу Бена привертає родина, що живе неподалік. Ще учора вони були милими та привітними. Нині ж подружжя, що виховує маленьких дітей, поводить себе вкрай дивно. Бен здогадується, що виною усьому є невідома сутність, що заволоділа увагою сусідів. Разом із Мелорі хлопець хоче розібратися у тому, що почало відбуватися у них на очах.

?«Кримінальні боси»

Кайл та Свайн – дрібні наркоторгівці. Вони працюють на Жабу, якого ніколи в житті в очі не бачили. Навіть сумніваються чи існує він насправді. Тому аби покращити свої справи, хлопці починають співпрацювати з Брайтом. Та справи ідуть не за їхнім планом і обставини швидко змінюються. Все заплуталося і тепер вони отримали владу, якої раніше не мали. А разом з тим і клопоти, які до того обходили їх стороною. Кримінальна драма «Кримінальні боси» є дебютною роботою режисера Кларка Дьюка.

?«Академія монстрів»

У наступному мультфільмі є один день у році, коли може відбуватися дещо дивовижне. Адже цього дня межа між світами стирається і можна легко й невимушено потрапити до світу мертвих. Хто знає які там живуть потвори… Про всяк випадок двері краще тримати зачиненими. Тож стережіться! Анімаційний фільм «Академія монстрів» створено мультиплікаторами з Мексики.