🔸 «НаркоМАМА»

Головна героїня цього фільму довгі роки працює у поліції арабсько-французьким перекладачем. Жінка самотня – доньки давно виросли, чоловік помер, а нестерпна матуся безперестанку вередує у будинку престарілих. Доглядальниця старенької виявляється мамою одного з тих наркоперевізників, розмови якого по телефону постійно доводиться перекладати. Маючи інформацію про пересування великої партії наркотиків одночасно і від поліції, і від матусі перевізника, героїня вирішує сама продати товар. Усі потрібні для цього слова на кількох мовах вона вже давно вивчила. Кримінальна комедія «НаркоМАМА» знята за однойменним романом Аннелор Кайєр. У 2017 році книга здобула престижну літературну нагороду за кращий детективний роман.

🔸 «Не всі вдома»

Ізабель вивчає право, а ще вона намагається бути ідеальною мамою для чотирьох дітей та дружиною для Антуана, який саме отримав підвищення на роботі. Тепер він директор з персоналу найбільшого магазину у місті. Не встигнувши як належить порадіти за свого коханого, Ізабель вирушає у 10-денну відпустку разом зі своєю сестрою. Чоловік давно казав їй, що її життя – це суцільний відпочинок і він мріяв би опинитися на її місці. Жінка залюбки надає Антуану таку нагоду. Тепер його життя наповнюють енергією два невичерпних джерела – робота потребує зосередженості та уваги, а також діти, які не дають сумувати. Французька комедія «Не всі вдома» режисера та сценариста Людовіка Бернарда є рімейком аргентинського фільму, що вийшов на екрани у 2017 році.

🔸«Лінія горизонту»

Джексон і Сара колись були разом. Хоч вони й воліли б одне одного ніколи більше не бачити, але доведеться провести деякий час разом. Їх запросили на весілля спільні друзі. Церемонія відбудеться на віддаленому тропічному острові. Аби дістатися туди, колишні закохані опиняються удвох на борту літака, що летить над Індійським океаном. Окрім них у літаку лише пілот. Під час польоту у нього трапляється серцевий напад. Тепер шанси Сари та Джексона на виживання залежать від того, наскільки злагоджено вони діятимуть аби врятуватися.

🔸 «Одержима сексом»

1999 рік. Еліс виросла у віруючій родині, а нині відвідує католицьку школу з досить суворими правилами. Лекції з сексуального виховання у школярів проводить священик, тож про процеси дорослішання діти знають лише те, що це гріх. Невідомо тільки, що саме є гріховним, бо ж ніхто про це не говорить. Та й спитати немає в кого. Добре, що є інтернет. Тут у різних чатах говорять про різне. Саме це «різне» і вчить Еліс краще розуміти своє тіло. Але ж це, напевно, дуже погано і тепер на дівчину чекає пекло? Аби оговтатися від потрясіння Еліс їде у католицький табір. Виявляється, дорослі – ще ті лицеміри, бо ж забороняють підліткам робити те, чим самі займаються регулярно і без жодного каяття. Комедія «Одержима Сексом» – це дебютна робота режисери та сценаристки Карен Мейн.

🔸«Поневолені»

Вбивати чужими руками люди навчилися давно – хтось довірливий може підпасти під маніпуляцію, або ж кілер охоче візьме за це гроші. Технології майбутнього дозволяють вбивати, перемістивши свою свідомість у чуже тіло. Тася вбиває на замовлення. Її тіло при цьому лежить у спеціальному кріслі, а свідомість переноситься у тіло когось наближеного до потенційної цілі. Найскладнішим моментом усієї операції є покидання чужого тіла – його потрібно вбити. Під час виконання надскладного замовлення Тася відчуває, як увесь налагоджений процес починає змінюватись. Фантастичний трилер «Поневолені» зняв канадський режисер Брендон Кроненберг. Син видатного Девіда Кроненберга, він перейняв від батька його впізнаваний стиль.