З 26 листопада у кінотеатрах ви можете переглянути:

«Межа часу»

Деніс та Стів товаришують ще з коледжу, а зараз вони у парі працюють парамедиками у Новому Орлеані. Усі нічні зміни – їхні. Поранення, передозування та смерті вони бачать щодня. Але дедалі частіше їх викликають до людей, травми яких важко пояснити. Ті з пацієнтів, хто лишаються при свідомості, поводять себе вкрай дивно. Все через новий наркотик. Він малодосліджений та ніхто не може точно пояснити його дію. Чоловіки, які щоночі пліч-о-пліч стикаються зі складними ситуаціями, не в змозі зрозуміти, що відбувається довкола. Проблеми у житті кожного з друзів віддаляють їх, хоча доречніше було б триматися разом. Фантастичний фільм жахів «Межа часу» зняли Джастін Бенсон та Аарон Мурхед.

«Дрімленд»

Події «Дрімленду» розгортаються у Техасі у 1935-му році. У невеличкому містечку на кожному кутку висить оголошення про розшук Еллісон Уелс, грабіжниці банків. За її голову поліція пропонує чималу винагороду, тож пошуками займається майже кожен чоловік у цій місцевості. Хоче долучитися до справи і Юджин, але вітчим забороняє йому. Проте саме Юджин знаходить Еллісон. Поранена та безпомічна, вона переховується у напівзруйнованому сараї. Хлопець, який давно мріяв про кримінальну романтику, з захопленням слухає розповіді жінки. Вона пропонує чималі гроші за те, що Юджин допоможе їй втекти до Мексики. Події драми «Дрімленд» відбуваються під час Великої депресії та так званого Пилового казана. Через нерозумне сільськогосподарське використання земель величезну площу на кілька років охопили пилові бурі, що призвели до банкрутства фермерів.

«Пекло по сусідству»

У Сари нещодавно померла мама. Вона не хоче жити з батьком, який зраджував дружині під час її хвороби, тож їде геть. Оскільки дівчина цікавиться дизайном одягу, вона вирішує осісти у Лос-Анджелесі, де можна зайнятися виготовленням костюмів для кіно. Сара влаштовується на тимчасову роботу в офіс та винаймає собі невеличку квартиру у закритому житловому комплексі. Усі сусіди тут товаришують, влаштовують спільні вечірки та допомагають одне одному. Тільки чомусь неможна тримати у комплексі тварин, тож Сара ретельно приховує свого кота. Життя у цій квартирі дуже швидко перестає бути комфортним. Щоночі дівчина чує дивні звуки.

«Земля блакитна, ніби апельсин»

Герої наступного фільму живуть у Красногорівці, у так званій «червоній зоні» на Донбасі. Військові дії тут не припиняються, але життя місцевих жителів триває. Ганна у 36 років сама виховує чотирьох дітей. Ніхто з дружньої родини не акцентує увагу на війні. Вони навчаються, пізнають світ та присвячують увесь вільний час своїм захопленням. Навіть фільм знімають про те, як їм живеться. Документальна стрічка «Земля блакитна, ніби апельсин» – це дебютна робота Ірини Цілик. Проект став переможцем Десятого конкурсного відбору Держкіно. Робота Цілик стала першим українським фільмом, який взяв участь у кінофестивалі Sundance. Участь увінчалась успіхом – стрічку відзначено за кращу режисуру у категорії світової документалістики. Окрім того, документальний фільм здобув 8 нагород на різних кінофестивалях по всьому світу.