З 5 листопада у кінотеатрах ви можете переглянути:

Матуся у відриві» Життя Айріс налагоджене та щасливе. Вона має високооплачувану роботу телепродюсера, розкішне помешкання на околиці Амстердаму, а днями у неї та її коханого Пітера має народитися дитина. Одразу ж після пологів Пітер повідомляє, що покидає її, бо дитину він не хотів, а до того ж кохає іншу. Матір Айріс замість того, щоб допомогти своїй донці з немовлям, зникає так само швидко, як і батько дитини. Зазвичай, будь який стрес Айріс запиває алкоголем. Так почалося і цього разу, але новоспечена матуся наважується на кардинальні дії. Комедійна драма «Матуся у відриві» знята по однойменній книзі Дафни Декерс.

Атлантида» Події наступного фільму розгортаються у 2025-му році на Донбасі. Війна закінчилася рік тому. Сергій бачив її на власні очі і досі не може забути. Він працює на місцевому металургійному заводі. Регіон став непридатним для життя – природа забруднена настільки, що це шкодить здоров’ю. Робота більшості людей, які тут залишилися, спрямована на подолання наслідків війни. Наприклад, Катя бере участь у ексгумаціях тіл загиблих. І саме війна зведе їх разом.

Збирач боргів» Події «Збирача боргів» розгортаються у Лос-Анджелесі. Двоє друзів Девід та Кріпер живуть з того, що «кришують» всілякий сумнівний бізнес, вибиваючи за це з недобропорядних підприємців свою долю. Час, вільний від такої роботи, Девід проводить з родиною. Якщо не придивлятися до чоловіка уважно, то можна прийняти його за звичайного батька родини. Кріперові дістається уся брудна частина роботи, але це його аж ніяк не засмучує. Проблеми у цих двох починаються лише тоді, коли вони стають на шляху небезпечного мексиканця. Вести справи таким чином він не звик.

Нічний патруль» Париж, Франція. Троє місцевих поліцейських – Вірджині, Астрід та Ерік разом працюють в нічну зміну. У кожного з них є своя причина, чому вони не хотіли б бути вдома цього вечора. Колегам доручено доправити до аеропорту іноземця, аби він полетів на свою батьківщину. Дорогою поліцейські розуміють, що на біженця Тахірова у Таджикістані, куди його відправляють, чекатиме неминуча смерть. Усі троє замислюються над тим, щоб дати біженцю втекти. Проте натякнути на це чоловіку досить складно – він не розуміє, ані французької, ані англійської мов.

Друзі на свою голову…» Багато років поспіль триває міцна дружба між двома подружжями. Леа – це мовчазна красуня. Карін та Френсіс – творчі особистості. Разом вони взаємодіють ідеально та напрочуд гармонійно. Кожен має свою роль, усі знають чого від кого чекати. Аж поки Леа не друкує власну книжку. Її твір одразу ж стає бестселером та розходиться величезними тиражами. Обличчя Леа посміхається з реклам, а сама вона відповідає на безкінечні питання журналістів. А що ж у цей час роблять її коханий та друзі? У цих нових для кожного обставинах ніхто достеменно не знає, як діяти. Тому на поверхню виходить справжня сутність кожного героя. Комедія «Друзі на всю голову» французького режисера та співавтора сценарію Даніеля Коена ґрунтується на однойменній п’єсі.

Врятувати панду» Агент національної безпеки Те Чжу ніколи не любив тварин. Чоловік геть не розуміє, чому вони стають хатніми улюбленцями і викликають стільки емоцій. Коли Китай та Південна Корея відзначали 25 років дипломатичних відносин, у подарунок місцевому зоопарку передали якусь особливу панду на ім’я Мін-Мін. Охороняти тваринку довірили найдосвідченішому спецслужбовцю – Те Чжу. В перший же день панду вкрали. А сам Те Чжу був травмований. Отямившись, він усвідомив, що розуміє, про що говорять тварини. Єдиним свідком викрадення Мін-Міна є службова вівчарка Алі. Їм доведеться якнайшвидше знайти спільну мову, аби вчасно врятувати цінну панду.

Упс! Пригоди тривають…» Потрапивши у ковчег, від всесвітньої повені врятувались не тільки знайомі нам тварини, а й два фантастичних види. Малюки Фанні та Лея саме до них і належать. Подорож на ковчезі триває вже довгих 150 днів. Заготовлених харчів стає усе менше, а суші так і не видно. Фанні та Лея наважуються на ризикований вчинок та вирушають на пошуки, сівши на пліт. На них чекає знайомство з новим, небаченим до того світом.