У селі Любитів Колодяжненської громади на Ковельщині є чимало закинутих зруйнованих старих приміщень. Для того щоб їх знести, сільській раді потрібно витратити чималі кошти.

Про це йшлося у програмі «Позиція» 23 вересня на 12 каналі.

«На жаль, ми отримали таку спадщину від Любитівської сільради. Там дуже багато таких приміщень. Це і дитсадок, і колишній гуртожиток школи, і лікарня, і  будинок культури в Рокитниці (належала до Любитівської сільради).

Щоб їх законно сьогодні знести, треба мати право власності. Щоб право власності зробити, необхідні кошти на земельну ділянку, на технічні паспорти, щоб зареєструвати за собою право власності. Маємо укласти договір із підрядною організацією, яка має ліцензію на демонтаж об’єктів. На це теж потрібно сотні тисяч гривень», – розповів голова Колодяжненської громади Віталій Кашик.

Тому, каже він, доведеться діяти іншими методами, щоб не витрачати бюджетних коштів.

«Біля лікарні ми вже пообрізали зелені насадження, щоб був доступ техніці, людського ресурсу. Я думаю, що ми знайдемо шляхи їх знесення, не задіюючи бюджетних коштів, бо їх на це в нас просто немає… В нас є дуже багато аварійних дерев навколо. І якщо одне дерево впаде на це приміщення…» – додав він.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Чи врятують легендарне озеро Нечимне на Ковельщині. ВІДЕО