Доведено, що діти знають і відчувають набагато більше за дорослих. Тож на 12 каналі вирішили провести конкурс малюнків:  маленькі  таланти творили на тему «Що таке любов і дружба?»

Протягом двох тижнів ми приймали заявки на участь. Далі усі малюнки розмістили на сторінці 12 каналу у фейсбуці, де усі охочі своїми лайками й коментарями підтримували учасників. Три малюнки, які набрали найбільшу кількість вподобань, принесли своїм авторам перемогу – вони отримали сертифікати на розваги у ТРЦ “ПортCity”. Їх отримали Анастасія Панько, Мілана Мітура та Дарина Стельмащук.

Нагородження переможців влаштували 7 березня.

“Ми не експерти у художній сфері, тож не беремося оцінювати техніку виконання малюнків, відповідність темі тощо. Ми просто хотіли, аби діти проявили свою фантазію”, – наголосили організатори.

Тому ще трьох переможців обирали рандомно: кожен учасник отримав порядковий номер. Потім листочки з такими самими номерами помістили в імпровізований скляний барабан і по черзі витягли три з них. Таким чином визначили іще трьох дітей, які отримали спеціальні призи від ТРЦ “ПортCity”.

Але без подарунків не залишився ніхто: кожен учасник отримав сувенірну продукцію від 12 каналу, грамоту, а також солодке печиво.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Малюнок луцької художниці потрапив у журнал Cosmopolitan. ФОТО