Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі у четвер, 17  грудня

«АКТУАЛЬНО» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 08:00

Як отримати компенсацію людям, які втратили дохід під час карантину, чи всім держава виплатить по 8 тисяч  і від чого залежить ця сума, а також на яку ще допомогу можуть претендувати наймані працівники і ФОПи, якщо карантин суттєво вплинув на їх роботу, – на ці та інші питання відповідає  адвокат Олег Огородник.

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE» З БОГДАНОМ  КОВАЛЕМ І МАРІЄЮ ШВАЙ  – 09:00  (прямий ефір)

Блогерство нині – дуже популярне заняття. Блогери у наш час бувають відповідальні та не дуже. Із купою реклами або ж лише із корисними порадами. Ті, хто зароблять на своїй діяльності, або ж просто отримують від цього задоволення. Розібратися, хто є хто в соціальних мережах, допоможе гостя студії – блогерка із Луцька Анатасія Балабаш.

Також  у «РАНКУ LIVE» –  огляд стрічок, які можна подивитися у кінотеатрах Луцька уже з 17 грудня,  а також у рубриці «ЗНО» чергова перевірка – чи розуміють лучани молодіжний сленг.

«РЕТРО-ВОЛИНЬ» З ТЕТЯНОЮ ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО – 12:00, 16:00

У черговому випуску програми – розповідь Тетяна Яцечко-Блаженко про те, як у 30-их роках у волинських селах святкували весілля: як одягалися наречені і гості, яких обрядів дотримувалися і які забави влаштовували.

Ще одна оповідь ведучої – про те, чому Полісся у міжвоєнний період називали волинською Голландією.

«ВОЇН – ЦЕ Я» –  14:00, 22:15

«Сапер залишається сапером, поки йому страшно», – каже українська захисниця Ольга Прищепа. Самій жінці не раз доводилося потрапляти у ситуації, в яких вона прощалася з життям. Але найгірше, коли не вдавалося врятувати життя побратимам. Бо перш ніж стати сапером, Олена була медичним працівником.

АРТ-ВІТАЛЬНЯ З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 15:00

Гості студії – люди, які вміють влаштовувати іншим свято, засновники креативної агенції «Ремікс» Микола та Руслана Редьки. Микола – музикант, Руслана – танцівниця. Разом вони створити творчий сімейний тандем, у якому кожен може реалізувати себе, при цьому органічно доповнюючи іншого.

 «ENGLISH – ЛЕГКО!» з Інною Козак – 07:15, 18:00

Що таке герундій і як правильно вживати цю форму дієслова в англійській мові, –  тема чергового телевізійного уроку від тренерки іноземних мов Інни Козак.

ТОК-ШОУ “ПОЗИЦІЯ” З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ  (ПРЯМИЙ ЕФІР)  – 20:00

Великий бізнес і Луцьк. У програмі «Позиція» будемо говорити про інвестиції та розвиток бізнесу в обласному центрі Волині, про те,  чому досі великі міжнародні мережі не відкрили тут своїх магазинів, та чому багато лучан і самі вважають своє місто не надто  привабливим для того, аби вкладати сюди гроші.

«МАЛЮЄМО КРАСУ» – 21:00

Заклопотані,  зі згаслим поглядом, втомлені від безлічі справ і обов’язків, жінки часто забувають про те, як це прекрасно – бути ЖІНКОЮ.  Авторки проекту «Малюємо красу» нагадують про це своїм героїням – домогосподарці, поетесі, багатодітній мамі, співачці, блогерці. За один день, проведений  зі стилістами і психологом,  кожній із них намагають повернути блиск в очах і віру у себе.

НА ЕКВАТОРІ КОЖНОЇ ГОДИНИ – ПОДІЇІНФОРМ: інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні

А також –  випуски інформаційно-аналітичної програми української служби «Голосу Америки» ЧАС -ТАЙМ  о 07:00, 10:00,  11:00, 13:00, 17:00, 19:00, 22:00, 23:00. До вашої уваги – огляд подій, що відбулася у світі протягом останньої доби.