Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі у п’ятницю, 13  листопада

ENGLISH – ЛЕГКО! з Інною Козак – 07:15, 18:00

Картки, звукові програми чи традиційні паперові словники – про те, як поповнювати  і вдосконалювати свій словниковий запас, розповість авторка програми Інна Козак  у черговому телевізійному  уроці  англійської мови.

БІЗНЕС–БРАНЧ ІЗ ЛУЇЗОЮ КИРИМОВОЮ – 08:00

Ще одна історія успіху. Цього разу – директора ДП «Автоскладальний завод №1» корпорації «Богдан Моторс». Дмитро Писаний розповість про те, чому нові тролейбуси для Луцька випускає саме його підприємство, яким керівником себе вважає і чи потрібно звинувачувати когось у своїх негараздах.

Ранкове шоу «Ранок.LIVE» з Богданом Ковалем і Марією Швай – 09:00  (прямий ефір)

Гості програми – бронзовий призер Чемпіонату України з боксу серед молоді у ваговій категорії до 56 кг Василь Чорний, вихованець ДЮСШ “Юний динамівець”. А також – тренер юного чемпіона Борис  Жайворонок. Вони розкажуть про те, з якого віку потрібно починати тренуватися, чи може тренер одразу розпізнати майбутнього чемпіона і яким має бути графік спортсмена.

А ще у “Ранку Live” – про Всесвітній день доброти, Національний день зустрічі страхів і про одну з найнеординарніших та найбільш неоднозначних постатей часів козаччини — Івана Мазепу. Про його шалені романи писали Вольтер та Байрон, Європа гула чутками про незліченні скарби гетьмана, а на батьківщині впродовж століть на ньому було тавро зрадника.

Ток-шоу “Позиція” з Луїзою Киримовою – 10:00

Нові карантинні обмеження. Як вижити підприємцям? Цю гостру тему обговорюватимуть в ефірі ток-шоу «Позиція».  Учасники розмови – підприємці, представники влади, експерти.

Ретро-Волинь з Тетяною Яцечко-Блаженко – 12:00, 16:00

Як виглядав палац у Великій Глуші, який, на жаль, не зберігся  донині, та про автоподорожі Волинню  у 1933 році  розповість історикиня Тетяна Яцечко-Блаженко у своїй авторській програмі.

“Воїн – це я” – 14:00, 22:00

Дмитро Напрягло народився на Луганщині і пережив окупацію Слов’янська.  Коли на війні загинув його син, – сам пішов добровольцем на фронт.

Арт-вітальня з Тетяною Ярошик – 15:00

Володимира Павліка лучани знають як керівника міжнародних проектів і затятого мандрівника. Але він також пише і видає книги, хоча письменником себе не вважає.  Про що йдеться у повісті «Гандзя» і що поєднує його з відомим скульптором Миколою Голованем, – пан Вктор розповість у студії 12 каналу.

“Актуально” з Наталкою Коваль – 19:00

Про непопулярні, але необхідні рішення голови громади, про те, які школи закриють в ОТГ як планують наповнювати бюджет, – йтиметься у розмові із новообраним Берестечківським міським головою Ігорем Грудзевичем.

А ще: на екваторі кожної години – ПодіїІнформ (інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні).

А також –  випуски інформаційно-аналітичної програми української служби «Голосу Америки» ЧАС -ТАЙМ  о 08:00, 10:00,  13:00, 17:00, 19:00, 23:00. У них, зокрема, йтиметься про те, як відбуватиметься  передача  влади у Сполучених Штатах, у яких країнах  тривають протести і чим ще жив світ протягом останньої доби.