Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі у п’ятницю, 20  листопада


ENGLISH – ЛЕГКО! з Інною Козак – 07:15, 18:00

Що таке модальні дієслова і як їх застосовувати в англійській мові, –  тема чергового телевізійного уроку англійської мови від тренерки іноземних мов Інни Козак.

БІЗНЕС – БРАНЧ ІЗ ЛУЇЗОЮ КИРИМОВОЮ – 08:00

Історія успіху  бізнес вумен Лілія Данилюк. Разом із чоловіком  вони  заснували три успішних бізнес-проекти: школу іноземних мов «Perfect School»,  ліцензовану приватну школу «Think Global» і  садок «Tik Tak».

У дуже відвертому інтерв’ю Лілія розкаже, що означає фінська система виховання і навчання, чому відмовилася переїжджати  у Сполучені Штати і як сталося, що неї є три мами і два тата.

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE» З ВІТОЮ КЛИМОВЕЦЬ І ВІКТОРІЄЮ РУДЬ – 09:00  (прямий ефір)

До нас у гості завітає міс Євразія – 2020 Єлизавета Радзивилюк. Переможниця міжнародного конкурсу краси розповість про те, як вдалося отримати такий престижний титул, до чого він зобов’язує та які вершини вона мріє підкорити у майбутньому.

Поговоримо також про День пошуку нових друзів. Адже вчені стверджують: міцна дружба впливає на наш фізичний і душевний стан так само сильно, як спорт і правильне харчування.

І подивимося, якими неймовірно красивими деревами пропонують засадити Луцьк громадські активісти.

ТОК-ШОУ «ПОЗИЦІЯ» З ЛУЇЗОЮ КИРИМОВОЮ – 10:00

Як зекономити на теплі взимку, які способи утеплення будинків є справді ефективними і чи завжди ІТП –  благо. Цю актуальну тему обговорюватимуть в ефірі ток-шоу «Позиція».  Учасники дискусії – керівниця ОСББ «Лучани» Юлія Сабатюк,  керівник ОСББ «По вулиці Карпенка-Карого, 9» Валерій Корпач , регіональний радник Фонду енергоефективності Петро Лавринюк .

РЕТРО-ВОЛИНЬ З ТЕТЯНОЮ ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО – 12:00, 16:00

У селі Марковичі Локачинського району  в роки І-ої світової війни місцевих жителів було дуже мало. Їх, переважно, вивезли у східні губернії Російської імперії. Натомість тут  зупинялися солдати австро-угорської армії. Як виглядало село того часу – покаже історикиня Тетяна Яцечко-Блаженко на світлинах, які вона постійно розшукує в архівах багатьох країн світу.

Інша частина фотодобірки  розповідає історію чудотворної ікони Ісуса Христа, написану у Франції в часи Наполеона Бонапарта, яка тепер зберігається у Луцьку.

ВОЇН – ЦЕ Я – 14:00, 22:00

Валерій Нефедов за фахом – підводний археолог. 2014-го він змінив акваланг на військову форму. Пройшов Старобешеве й Іловайськ. За час війни його батарея випустила близько 9 тисяч снарядів.

АРТ-ВІТАЛЬНЯ З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 15:00

«Вчитися танцювати можна у будь-якому віці: і після  35-ти, і після 45-ти. Головне – бажання. Можливостей зараз є багато», – каже гість програми, хореограф Олександр Кашевський. Сам захопився танцями, за професійними мірками, пізно – у 10-му класі. Це мистецтво стало його захопленням, його професією, його життям. Про «Осінні бали» у Луцьку, як працював із дітьми з інвалідністю і чому рідко танцює зі своєю дружиною, – у відвертій розмові із Тетяною Ярошик.

АКТУАЛЬНО З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 19:00

У той час, коли деякі села виходили на мітинги проти приєднання до міста, у Любомлі  почали судитися за те, щоб не віддати  село Зачернеччя іншій громаді. Подробиці цієї справи, а також про глобальні плани з освітлення усіх навколишніх населених пунктів і про свою формулу успішної громади розповість Любомльський міський голова Роман Ющук.

НА ЕКВАТОРІ КОЖНОЇ ГОДИНИ – ПОДІЇІНФОРМ: інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні

А також –  випуски інформаційно-аналітичної програми української служби «Голосу Америки» ЧАС-ТАЙМ  о 08:00, 10:00,  13:00, 17:00, 19:00, 23:00. До вашої уваги – огляд подій, що відбулася у світі протягом останньої доби.