Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі у п’ятницю, 27  листопада

ENGLISH – ЛЕГКО! з Інною Козак – 07:15, 18:00

Як правильно написати лист англійською, якщо ви адресуєте його незнайомій людині або хорошому приятелеві? Нюанси офіційного і неофіційного листування, –  тема чергового телевізійного уроку англійської мови від тренерки іноземних мов Інни Козак.

БІЗНЕС – БРАНЧ ІЗ ЛУЇЗОЮ КИРИМОВОЮ  –  08:00

У свої 27 Ілля Чапко відкрив у Луцьку  2 мовні школи,  створив власний курс із прискореного вивчення іноземної мови і відвідав 40 країн світу. На запитання , кого вважає своїм головним  конкурентом, відповідає: «Мій головний конкурент – я вчорашній».  Чи можна вивчити мову за місяць, як себе мотивувати до дій і як досягнути бажаного, – у ще одній історії успіху від Луїзи Киримової.

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE» З БОГДАНОМ КОВАЛЕМ І МАРІЄЮ ШВАЙ  – 09:00  (прямий ефір)

На Волині розпочали підготовку до благодійної акції «Чужих дітей не буває», яку вже 15 років організовують у Луцьку напередодні Різдвяних свят. Як долучитися по акції, кому передадуть подарунки і що найбільше  мріють  отримати на свято дітлахи, – у студії 12 каналу розповість  Дмитро Груша – координатор соціальної роботи Громадської організації “Ми плюс”.

А ще перевіримо, чи добре лучани знають англійську мову,  психологиня Катерина Магнета порадить, як  не опускати рук, якщо наші бажання чи мрії не здійснюються, а  тренер Станіслав Коцуга і його колега Віола у рубриці «Спортивний ранок» покажуть ще одну ефективну вправу, яку можна виконувати  вдома.

ТОК-ШОУ «ПОЗИЦІЯ» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ  – 10:00

Депутати Волинської обласної ради офіційно приступили до виконання своїх повноважень.   Як їхня робота впине на життя волинян,  як обранці громади співпрацюватимуть з облдержадміністрацією, коли прийматимуть обласний бюджет і яким він буде в умовах пандемії, що планують змінити на митниці і як впливати на видобуток бурштину, – про це у студії 12 каналу говоритимуть депутати обласної ради Валентина Черниш і Володимир Бондар, а також  журналіст Андрій Лучик.

РЕТРО-ВОЛИНЬ З ТЕТЯНОЮ ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО – 12:00, 16:00

Як жили 100 років тому мешканці села Поворськ   і чому у 20-их роках минулого століття Полісся називали Волинською Голландією, – про це у своїй авторській програмі розповість  історикиня Тетяна Яцечко-Блаженко. Вона також демонструє раритетні фото, які знаходить у державних архівах і приватних колекціях.

АРТ-ВІТАЛЬНЯ З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 15:00

Народний артист України Василь Чепелюк розпочав професійну діяльність у Львові. Чому він переїхав у Луцьк, які гастролі йому запам’яталися найбільше і яку оперу ставив вдома зі своїми онуками, – він розповів у відвертій розмові із Тетяною Ярошик.

ВОЇН – ЦЕ Я – 14:00, 22:00

Роман Сегейда народився у Росії. Але волею долі став українським воїном. 146 днів він разом із побратимами із 80 окремої аеромобільної бригади брав участь у боях за Луганський аеропорт.

НА ЕКВАТОРІ КОЖНОЇ ГОДИНИ – ПОДІЇІНФОРМ: інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні

А також –  випуски інформаційно-аналітичної програми української служби «Голосу Америки» ЧАС -ТАЙМ  о 08:00, 10:00,  13:00, 17:00, 19:00, 23:00. До вашої уваги – огляд подій, що відбулася у світі протягом останньої доби.