Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі в понеділок,  21 грудня

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE»  – 09:00 (прямий ефір)

Гостя студії – голова ГО “Ми вільні” Світлана Сасюк. Тема розмови –  булінг, тобто цькування в школі, із яким зіштовхується ледь не кожна дитина.  Пані Світлана знає, як це питання можна врегульовувати в українських школах, а головне – діє у цьому напрямку.

Також у передачі – про те, як оздобити свій дім до Нового року, а тіло тримати у тонусі за допомогою фізичних вправ.

«МАНДРИ» –  10:40

Колиби, садиби, полонини, трембіта і неймовірно смачні оригінальні страви, – це те, чим приваблюють гуцули туристів з різних куточків України і світу. Рецепти страв у секреті не тримають, охоче діляться ними зі своїми гостями. Одну із них – начинку (з наголосом на першому складі, – ред.) – місцеві господині приготують у черговому випуску програми «Мандри».

 «ДУХОВНА АБЕТКА» З  МАРІЄЮ ВАВРИНЮК  –  11:00

Святий Миколай – покровитель, заступник, чудотворець. А ще – чарівний дідусь, який приносить подарунки. Як сприймають святого діти і дорослі, які дива він творив і як таємно й безкорисливо допомагав нужденним, – відомі й невідомі факти про Святого – у розмові із настоятелем Святомиколаївського храму, що у Луцьку, протоієреєм Миколою Гоєм.

«РЕТРО-ВОЛИНЬ» З ТЕТЯНОЮ ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО – 12:00, 16:00

Якщо вам доводилося мандрувати європейськими столицями, то ви точно ходили вулицями, вимощеними бруківкою, привезеною з Волині більше ніж 100 років тому. Або ж бачили пам’ятники із волинського каменю. У черговому випуску своєї авторської програми Тетяна Яцечко-Блаженко розповість про копальні, де видобували граніт і базальт, з яких і робили  бруківку чи створювали монументи. А розташовані вони були на території Великої Волині, тепер це Рівненська область.

У ще одному випуску програми ви зможете переглянути світлини, що демонструють, якою була зима на Волині 100 років тому.

«МАЛЮЄМО КРАСУ» – 13:05

Заклопотані,  зі згаслим поглядом, втомлені від безлічі справ і обов’язків, жінки часто забувають про те, як це прекрасно – бути ЖІНКОЮ.  Авторки проекту «Малюємо красу» нагадують про це своїм героїням – домогосподарці, поетесі, багатодітній мамі, співачці, блогерці. За один день, проведений  зі стилістами і психологом,  кожній із них намагають повернути блиск в очах і віру у себе.

«PROВІЙСЬКО»  – 14:00,  22:15

Тижневик, створений журналістами Військового телебачення України, розповідає про українську армію, її героїв і рядових, про озброєння і амуніцію, про те, що може врятувати життя нашим воїнам на передовій.

«АРТ-ВІТАЛЬНЯ» З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 15:00

Чому Оксана Білозір ніколи не співає у дуеті і не запрошує ведучих на свої концерти, чому пішла у політику і чим доводиться жертвувати у житті, що має на увазі, коли говорить, що головне у спілкуванні із глядачами для неї – емоційний інтелект,– у відвертому інтерв’ю народної артистки України 12 каналу.

«АКТУАЛЬНО» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 17:00

Волинська патрульна поліція святкує 5-ти річчя. Про те, що змінилося за ці 5 років у роботі, чому знизивсь рівень довіри до структури, про кадрові ротації, правопорушення пересічних людей і чи просять ще лучани зробити селфі із поліцейськими, – розмова із  керівником патрульної поліції області Андрієм Крутнем.

«ENGLISH – ЛЕГКО!» з Інною Козак – 07:15, 18:00

Що таке герундій і як правильно вживати цю форму дієслова в англійській мові, –  тема чергового телевізійного уроку від тренерки іноземних мов Інни Козак.

 «БІЗНЕС – БРАНЧ» ІЗ ЛУЇЗОЮ КИРИМОВОЮ – 19:00

«Частуємо королів з 1429 року»  – чому такий девіз обрав для свого ресторану Олег Іванюк? Чи не розчарувався в політиці? Що вплинуло на рішення залишити банківську справу? Які люди закарбувалися в пам’яті Олега Іванюка назавжди? Про усе це – у великому відвертому  інтерв’ю з відомим луцьким ресторатором і бізнесменом.

На екваторі кожної години – ПодіїІнформ: інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні