Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі в понеділок, 23  листопада

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE» З БОГДАНОМ КОВАЛЕМ І МАРІЄЮ ШВАЙ  – 09:00  (прямий ефір)

Цього року збірна України тріумфально виступила на Чемпіонаті світу з бодібілдингу та фітнесу в Іспанії, здобувши у змаганнях жінок і чоловіків 27 нагород, 18 з яких – найвищого гатунку. Одним з героїв світового чемпіонату став лучанин Антон Папежук. Про свою дорогу до цієї перемоги  і які ще вершини планує підкорити, – Антон розповість у студії 12 каналу.

А ще в ефірі – курйозні новини,  спортивна рубрика, гороскоп і перевірка луцьких чоловіків на знання предметів, що зберігаються у жіночій косметичці.

ДУХОВНА АБЕТКА З  МАРІЄЮ ВАВРИНЮК  –  11:00

В ангелів небесних теж є своя ієрархія і кожен із них має ім’я. Яке місце у цій ієрархії займає архистратиг Михаїл, чи кожна людина має свого ангела-охоронця і яку роль він відграє у спілкування з Богом, – про усе це розповість настоятель храму архистратига Божого Михаїла, що у селі Підгайці, протоієрей Іван Гуреєв.

РЕТРО-ВОЛИНЬ З ТЕТЯНОЮ ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО – 12:00

Старі фотографії повертають нас у минуле і допомагають уявити, яким воно було:  якими красивими були луцькі панянки і ошатними чоловіки, як виглядали вулиці нашого древнього міста. Історикиня Тетяна Яцечко-Блаженко у чергових випусках своєї авторської програми покаже світлини, зроблені у Луцьких фотосалонах 19 століття.

АРТ-ВІТАЛЬНЯ З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 15:00

Ірина Бондаренко має багато захоплень у житті. Але каже, що її основна місія – нагадувати дівчатам і жінкам про те, що усі вони – красиві, і мають бути жіночними. Одним зі способів, як цього досягнути, є танець – пристрасний і запальний.

АКТУАЛЬНО З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 17:00

У той час, як деякі села виходили на мітинги проти приєднання до міста, у Любомлі  почали судитися за те, щоб не віддати  село Зачернеччя іншій громаді. Подробиці цієї справи, а також про глобальні плани з освітлення усіх навколишніх населених пунктів і про свою формулу успішної громади розповість Любомльський міський голова Роман Ющук.

ENGLISH – ЛЕГКО з Інною Козак – 07:15, 18:00

Що таке модальні дієслова і як їх застосовувати в англійській мові, –  тема чергового телевізійного уроку англійської мови від тренерки іноземних мов Інни Козак.

 БІЗНЕС – БРАНЧ ІЗ ЛУЇЗОЮ КИРИМОВОЮ – 19:00

У свої 27 Ілля Чапко відкрив у Луцьку  2 мовні школи,  створив власний курс із прискореного вивчення іноземної мови і відвідав 40 країн світу. На запитання , кого вважає своїм головним  конкурентом, відповідає: «Мій головний конкурент – я вчорашній».  Чи можна вивчити мову за місяць, як себе мотивувати до дій і як досягнути бажаного, – у ще одній історії успіху від Луїзи Киримової.

ВОЇН – ЦЕ Я  –  22:00

Валерій Нефедов за фахом – підводний археолог. 2014-го він змінив акваланг на військову форму. Пройшов Старобешеве й Іловайськ. За час війни його батарея випустила близько 9 тисяч снарядів.

На екваторі кожної години – ПодіїІнформ: інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні