Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі в середу, 10 лютого.

«ДУХОВНА АБЕТКА» З  МАРІЄЮ ВАВРИНЮК  –  07:00

Мистецтво іконопису – яке воно? Чи обов’язково художнику читати Біблію і відвідувати Богослужіння, чи може він проявляти свою творчість і своє бачення образів, як довго розписують церкви і чи не страшно працювати на висоті 22 метри. Про усе це – у розмові із відомим волинським художником – іконописцем Ярославом Жупанюком.

«ENGLISH – ЛЕГКО!» з ІННОЮ КОЗАК – 07:15, 18:00

Продовжуємо поповнювати словниковий запас англійської мови разом із тренеркою іноземних мов Інною Козак. Її наступний телеурок присвячений фразовим дієсловам.

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE» З ВІТОЮ КЛИМОВЕЦЬ І ВІКТОРІЄЮ РУДЬ  – 09:00 (прямий ефір)

Розвивальні дитячі ігри, скриньки,  фоторамки та оригінальні статуетки – все це наш гість Володимир Єфимов створює з легкістю та великою любов’ю до справи.  У студії «РАНОК LIVE»  майстер виробів з дерева розповість про те, чому обрав саме цей матеріал, які вироби  зараз найпопулярніші, які найоригінальніші замовлення він виконував, скільки часу потрібно працювати над одним виробом.

«РЕТРО-ВОЛИНЬ» З ТЕТЯНОЮ ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО – 12:00, 16:00

Зима на Волині 100 років тому: яким був тогочасний клімат, як розважалися дітлахи і як облаштовували свій побут солдати австро-угорської армії, які у той час перебували на Волині,   –  історикиня Тетяна Яцечко-Блаженко у своїй авторській програмі демонструє раритетні фото, які вона знаходить у державних архівах і приватних колекціях.

У ще одному випуску програми йтиметься про те, як і які українські школи працювали на Волині на початку 20 століття.

«ВОЇН – ЦЕ Я» –  14:00

Під час оборони Донецького аеропорту Олександр Терещенко втратив праву руку, кисть лівої руки і око. Він уже мав бігти до БТРа, щоб їхати на перепочинок у Піски, коли побачив за півметра від себе гранату без чеки…

 «АКТУАЛЬНО» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 15:00

Цього разу програма «Актуально» –  у форматі розмов із представниками кількох волинських громад про негоду. Чи траплялися надзвичайні ситуації, скільки техніки виїздили на волинські дороги, чи перевели школярів на дистанційне навчання та чи готові комунальники до ще більших снігопадів, – відповідь не ці питання даватимуть представники Володимира-Волинської, Любомльської та Любешівської громад.

«АРТ-ВІТАЛЬНЯ» З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 20:00  

Гості програми –актори Волинського обласного муздрамтеатру імені Тараса Шевченка Людмила та Ігор Натанчуки. У студії 12 каналу говоритимемо про справи театральні, про сучасне сприйняття геніальної Лесі Українки і її літературний спадок, а також про їх творчу родину.

«ВЕЧІР НА 12 КАНАЛІ» З БОГДАНОМ КОВАЛЕМ  – 20:00

Найголовніші події і найцікавіші теми із життя України та Волині. Богдан Коваль обговорюватиме з гостями студії події дня, що мали найбільший резонанс серед волинян.

НА ЕКВАТОРІ КОЖНОЇ ГОДИНИ – ПОДІЇІНФОРМ: інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні

А також –  випуски інформаційно-аналітичної програми української служби «Голосу Америки» ЧАС -ТАЙМ  10:00, 11:00,  13:00, 17:00, 19:00, 22:00. До вашої уваги – огляд подій, що відбулася у світі впродовж останньої доби.