Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі у середу, 25  листопада

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE» З МАРІЄЮ ШВАЙ  І БОГДАНОМ КОВАЛЕМ  – 09:00  (прямий ефір)

25 листопада у світі визнане  Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства проти жінок. Наскільки ця проблема гостра в Україні і як діяти жінкам, які страждають від чоловіка – тирана, йтиметься у розмові із Віктором Вальчуком – національним експертом і тренером із запобігання та протидії домашньому та ґендерно зумовленому насильству.

А ще програмі – цікаві  факти з історії української мови, поради юристки про те, як діяти, якщо вас зупинила поліція, а у рубриці «ЗНО» дізнаємося, чи знають лучанки, що таке перфоратор.

«ДУХОВНА АБЕТКА» З  МАРІЄЮ ВАВРИНЮК  –  11:00

В ангелів небесних теж є своя ієрархія і кожен із них має ім’я. Яке місце у цій ієрархії займає архистратиг Михаїл, чи кожна людина має свого ангела-охоронця і яку роль він відграє у спілкування з Богом, – про усе це розповість настоятель храму архистратига Божого Михаїла, що у селі Підгайці, протоієрей Іван Гуреєв.

«ВОЇН – ЦЕ Я» –  14:00

Герой України Олександр Порхун – розвідник. Він добре знає, як це, коли навколо – жодної людини, на яку можна покластися, і ти сам на сам з ворогом.

«РЕТРО-ВОЛИНЬ» З ТЕТЯНОЮ ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО – 12:00, 16:00

Історикиня Тетяна Яцечко-Блаженко у своїй авторській програмі демонструє раритетні фото, які вона знаходить у державних архівах і приватних колекціях.

Цього разу  світлини будуть ілюструвати її розповіді про величний палац у селі Антоніни колишньої Волинської губернії (нині – Хмельницької області), а також про те, як у 30-их роках минулого століття святкували весілля у селі Мизове Старовижівського району.

«ENGLISH – ЛЕГКО!» З ІННОЮ КОЗАК – 07:10, 18:00

Як правильно написати лист англійською, якщо ви адресуєте його незнайомій людині або хорошому приятелеві? Нюанси офіційного і неофіційного листування, –  тема чергового телевізійного уроку англійської мови від тренерки іноземних мов Інни Козак.

«АКТУАЛЬНО» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 15:00

Які зміни руху маршруток планують в обласному центрі, як дістатися на роботу, якщо громадський транспорт не зупиняється на вимогу, і що робити, якщо водій поводиться неналежно, – про це та інше розмова із керівником управління транспорту та зв’язку Луцької міської ради Володимиром Степановим. Крім цього, під час ефір посадовець відповідатиме на запитання лучан, які вони поставили йому у соціальних мережах напередодні.

«ARTВІТАЛЬНЯ» З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 20:00

Театр «Гармидер» знають і люблять багато волинян за їх особливий сценічний почерк, за неординарність і завжди особливе бачення світу і людини в ньому. Як формувався колектив, де черпають ідеї для постановок і чи може стати учасником «Гармидеру» людина з вулиці, – розповість його керівниця і режисерка Руслана Порицька.

«БІЗНЕС – БРАНЧ» ІЗ ЛУЇЗОЮ КИРИМОВОЮ – 21:00

У свої 27 Ілля Чапко відкрив у Луцьку  2 мовні школи,  створив власний курс із прискореного вивчення іноземної мови і відвідав 40 країн світу. На запитання , кого вважає своїм головним  конкурентом, відповідає: «Мій головний конкурент – я вчорашній».  Чи можна вивчити мову за місяць, як себе мотивувати до дій і як досягнути бажаного, – у ще одній історії успіху від Луїзи Киримової.

НА ЕКВАТОРІ КОЖНОЇ ГОДИНИ – ПОДІЇІНФОРМ: інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні

А також –  випуски інформаційно-аналітичної програми української служби «Голосу Америки» ЧАС -ТАЙМ  о 08:00, 10:00,  13:00, 17:00, 19:00, 23:00. До вашої уваги – огляд подій, що відбулася у світі протягом останньої доби.